Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne itt szó, hogy van egy lány ő 15 lesz én pedig lassan 18, ez a korkülömbség engem nem is zavar,ahogyan őt sem. Állitólag ő szerelmes belém, és rám vár (eddig még nem volt barátja). Külsőre nagyon, szép, csinos lány tényleg, 10/10es... A személyisége is tetszig, olyan amilyenre vártam már és azt mondtam, az első ilyen lánnyal összejövök...Viszont kételyeim vannak, hogy ki mit fog hozzá szólni, osztálytársaimnak bizts nem tetszene, illetve, hogy tényleg akarom-e ezt, hogy kötelezzem-e el magam igy végzősként vagy ne, és hasonló ilyen kis szarságok...Azt gondolom ezek azért normálisak ha felvetődnek, csak az a külömbség , hogy az előző barátnőmmel mielőtt össze nem jöttem, nem is gondolkoztam ilyesmiket, nem érdekelt semmi csak, hogy együtt legyünk és, hogy megszerezzem, mi a külömbség, érdemes belevágni, ez igy probléma?

2015. júl. 23. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy. Ha van egy lány aki tetszik de ilyen eszméletlen nagy a korkülönbség, azt ott kell hagyni. Semmit nem tanultál az iskolába?
2015. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Téged komolyan az érdekelne, hogy mit gondolnak az osztálytársaid a saját kapcsolatodról? Ha tényleg úgy gondolod, hogy szereted, akkor vágjál már bele!
2015. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csippy válasza:
Sztem nem akadály a korkülönbség pl.én is 15 éves vagyk és egy 18 éves fiúval járok..ne is figyelj az osztálytárasidra.. az elköteleződés pedig nem probléma.. minden nap megcsodálhatod h milyen csodálatos partnered van..kitartás!
2015. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 válaszoló eszméletlen nagy? Pont ez lenne a normális.. vagy gondolom a te szüleid egy napon születtek...

Kedves kérdező: szerintem ne mások véleményére hallgass ezügyben. Ez a te életed nem az övék! :)

2015. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ismered a szarkazmus jelentését? :D
2015. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismeri, ezért lettem lepontozva.
2015. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!