Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még ebből kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány,nagyon régóta ismerem és régen is tetszettünk egymásnak majd mindkettőnknek lett párja de én elmondtam mit érzek és ő is így érzett de szerette a barátját és így nem lehetett semmi de beszélünk minden nap.Nem rég szakítottak és egyiknap találkoztunk és megcsókoltam ,visszacsókolt elég sokáig majd megállított ,hogy most nem lehet semmi ,mert ahhoz fel kell dolgozza a szakítást ,addig nem tudna új kapcsolatot kezdeni.Lehetséges ,hogy még összejöhetünk?Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Köszönöm a válaszokat!



#Sjsjdj
2015. okt. 28. 02:09
 1/2 anonim válasza:

Szerintem igen. De most ne nyomulj rá. Tudasd vele, hogy Ott vagy neki ha szüksége van rád és, hogy addig igyekszel nem szóba hozi a témát míg ô nem áll rá készen.

Sok sikert!

18L

2015. okt. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó kamu egy duma! Csak így rázott le. Te meg még ábrándozol a kis ribiről...
2015. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!