Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne ebből a fiú-lán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ebből a fiú-lány barátságból egy szerelem/kapcsolat? 18/f

Figyelt kérdés

Nagyon bírok egy lányt konkrétan mindennap több órát beszélgetünk és már nincsenek titkaink egymás előtt.

Nagyon sok témát végig beszéltünk ő is bír engem meg én is őt de mialatt egyre jobban megismertem már vonzalmat is érzek iránta holott nem az esetem.Tényleg nincsenek titkaink most ment szét a barátjával, megvigasztaltam satobbi. viszont ő ilyen hires személy és tényleg szép is.

sokan irnak neki hogy igy meg úgy megismernék de szivem szakad össze hogy massal talalkozik komolyabb kapcsolat miatt. szerintetek hogy fordithatnam ezt a viszonyt komolyabbra vele úgy hogy ne legyek sok de érezze h fontos nekem és komolyabban gondolom? 18/f


2015. nov. 2. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj én is 18 vagyok! Voltam mar ilyen helyzetbe mint te és én elhívtam egy talira (cukraszdaba).Kiderült hogy ő is többet erez mint barátság! És összejöttünk! De én azert mertem megkérdezni tőle mert láttam jeleket hogy ő is többet erez mint baratsag.. Szoval eleg nehez dontes elott alsz mert ha elhívod és kiderül hogy ő már betett a baratsag zsákba akkor mint barat elveszted az biztos mert utanna ugy fog rad nézni! Figyelj hogyha komolyan gondolod mond meg neki és kész.
2015. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aqa válasza:
Sehogy ,mert ha bejönnél neki veled járna .Valszeg nem vagy túl helyes.sajnálom 24L
2015. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nehogy ajtóstól ronts rá.

Szépen, finoman óvatosan, kétértelmű viccelődésekkel, és figyeld a reakcióit!

Ha nem bátorít, akkor innen még vissza lehet vonulni vereség nélkül.

Ha viszont bátorít, akármilyen apró, finom jellel, akkor lehetsz (akár naponta) egyre egyértelműbb.

Ha tényleg annyira megértitek egymást, akkor menni fog a finom jelek észlelése mindkettőtöknek .....

Lehet, hogy Ő is pont ugyanezt kérdegeti az ismerőseitől ....

HAJRÁ !!!

De csak ügyesen, természetesen, mint eddig !!!!!!!!!!!

2015. nov. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!