Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves vagyok, egy kedves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, egy kedves lány és 2hete Megérkezett a szerelem vagy nem is tudom hogy írjam le. Nagyon belé szerettem ami velem nem túl sűrűn fordul elő. Segíteni tudtok hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiút Benjáminnak hívják és sulistársam, bár ő még csak 16 (de sztem nem a kor most a lényeg) de nagyon beleszerettem.3 éve járunk ugyanabba a suliba de eddig nem beszéltünk semmit majd január középe körül rám írt elmesélt magáról pár dolgot ami megtetszett benne de egyben váratlanul ért mert nem gondoltam volna hogy fog nekem irniMajd megírta hogy személyesen is megismerne csak egy kicsit felénk. De suliba szokott nekem köszönni és úgy érzem hogy azért nem tudunk személyesen is beszelni mert mindketten félünk egymáshoz odamenni. De a saját társaságunkkal nyitottabbak vagyunk. Szünetekbe meg én a legjobb barátnőmmel ő meg mindig egy barátjával sétálgat a suli folyosón mert fél egyedül odajönni. Mit csináljak hogy legyen végre több mint Facebookon való beszélgetés. Vagy legalább hogy alakítsunk ki egymás közt beszélgetést élőben!? Nagyon szeretném ha már holnap tudnék vele beszélni. .

2016. jan. 28. 19:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Segitsetek h mit írják neki h hétfőn beszelni tudjqk vele?! És ne legyen olsqn nyomulosnak látszó?!
2016. jan. 30. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!