Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, de nem tudom, hogy hogyis kéne ezt elmondani neki?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik nekem az egyik osztálytársam. Szerintem neki is bejöhetek mert sokszor keresi a társoságomat és mindig sokat beszélgetünk a suliba is megszoktunk egymásnak írogatni is.

Azt még tudni kell a lányról hogy őt anyira nem kedvelik az osztályban és igazából én vagyok az egyetlen aki normális vele.



2016. márc. 6. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne menj biztosra, az osztálytársak egyébként is rossz választások.

Azt mondod, hogy nem kedvelik őt az osztályban, nyilván ezért keresi a társaságod... Ne gondold túl, naiv se légy. Inkább keress mást, ő pedig megmarad jó barátodnak.

Higyj nekem:)

2016. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na figyi ugy vok mint te holnap v a napokba elakarom hivni mozizni ha erd h eljon e meg ienek irj pivit😯
2016. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok? Hanyadikba jartak?

Ha gondolod irj es segithetek

2016. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!