Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az osztálytársmba! Mit tegyek? Alig tudok megszólalni a közelében! (? )

Figyelt kérdés

Mindig amikor ránézek olyan szelíden és kedvesen azt mondja nekem hogy ne nézzél így rám!És azca is mosolyog. Ez mit jelenthet??

És tegnap olyan aranyosan és boldogan elkezdett nevetni amikor rá néztem és aranyosan, kedvesen azt kérdezte hogy Mi Van :D ? Amúgy nem igen szoktunk beszélgetni mert egyszerűen nem tudom mit mondjak neki...



2016. márc. 12. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

,,Tetszel nekem"

Ennyit kell mondanod😉

2016. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2016. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok és mindketten 13 évesek vagyunk
2016. márc. 12. 19:29
 4/5 anonim válasza:
86%
Vegyél egy hörcsögöt! Tetszeni lehet nem fogsz neki, de legalább lesz egy hörcsögöd. ;)
2016. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már van hörcsögöm :D

Mazsolának hívják :D :D

De azért köszi <3

2016. márc. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!