Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan szakitott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szakitott?

Figyelt kérdés

Volt egy baratnom egeszen tegnapig. Elvileg azert szakitott velem, mert nem irtam neki vasarnap mdg hetfon. Azert nem, mert szombat hajnalig programja volt, es gondoltam nem irok neki had pihenjen, majd ha felebredt, tanult ir. Hetfon teljesen szet voltam csuszva, idom se lett volna, hajnalban fejeztem be a tanulast. Ez az oka..

Jogos volt? 17/f


2016. dec. 1. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha a csajnak több figyelemre lett volna szüksége akkor azt meg is mondhatta volna, szerintem nem kellett volna szakítani. Az nem lehetséges h már nem akarta folytatni a kapcsolatot és most jött egy kis kibúvó a szakításra?
2016. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
szerintem pedig nem mondasz el mindent, és minket átverve, félinformációk alapján vársz tőlünk megerősítést.
2016. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3-as persze...

#2 en is erre gondoltam, de nem tudom.

2016. dec. 1. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De pontosan hogy történt?

Ő írt neked és te nem válaszoltál rá 2 napig? Akkor jogos, hogy kiakadt.

De ha ő sem írt neked, akkor nem jogos. Ha ráért és már kipihente magát, akkor miért nem jelentkezett?

2016. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha ő írt neked, és te arra nem válaszoltál 2 napig, akkor jogos. Bunkó dolog ignorálni a kedvesed.


Ha viszont te is csendben voltál, akkor hiszti.

2016. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem baj. Most élvezi a csajszi a társaságomat :)
2016. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha ki akarnak dobni megkeresik és megtalálják az indokot, hogy kidobjanak. Szoptad tesó.
2016. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi akkor nem volt jogos. :P
2016. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jogosan hát,mit vártál?!
2016. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!