Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mire értette? Végülis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire értette? Végülis akkor szakított velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki annyi idős mint én. Cserediàkdiák programon ismerkedtünk meg két éve. Azóta csak rád gondolok és nekem nagyon tetszik. A minap azt mondta, hogy csinos vagyok és van barátnője,de az a lány egy r***** és véget akar vetni a kapcsolatának, elkezdett kialakulni valami , beszéltünk, hogy távol vagyunk egymástól és nem nagyon tudnánk egymást látogatni, aztán egyszercsak rám ír a barátnője a semmiből és azt mondja, hogy az a fiú az övé. Kérdőre vontam a fiút hogy mondja hogy mi van mert nem értem ezt mondta sajnálja de ez a lány annyira szép és ővele fog lenni örökre. Engem otthagyott szerintem?! Kérdeztem, hogy akkor csak barátok lehetnénk e ,azt mondta hogy talán. Annyira fáj mert két éve Csak ő jár a fejemben. És mielőtt mindenki azokat írná hogy Németország Magyarország meg jaj így meg úgy megtudnánk látogatni egymást többször is és igen nyolc éve németet tanulok szóval van Egy kis tudásom.

14/L



2016. dec. 10. 06:10
 1/5 anonim válasza:
Te mire értded a Németországot és a Magyarországot?
2016. dec. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerinted vajon mire értette? Őt dugja azta bizonyos nőt veled meg csak néha napján ha van kedve akkor beszélget!
2016. dec. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alapján amit írtál, soha nem is jártatok.

És igen, lepattintott.

2016. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy szakithatna, nem is jartatok XD
2016. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!