Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez ilyenkor mit jelent? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KakashiSensei kérdése:

Ez ilyenkor mit jelent? 14/L

Figyelt kérdés
Még a régi sulimban elkezdett tetszeni egy fiú,2 éve. Legutóbb egy éve láttam, és azóta semmi, de eddig tetszett, most viszont az egyik mostani osztálytársam is lehet, hogy tetszik, de nem tudom, hogy a két fiú közül melyik, mert az egyiket régóta nem láttam, a másik pedig eddig eléggé csak "haver" volt.

2017. jan. 10. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszeni több fiú tetszhet, szeretni igazán csak egy fiút fogsz tudni :)
2017. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ez a kérdés?! :D
2017. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még az is gond, hogy az első fiú iránt már nem biztos, hogy túl sokat érzek, a barátnőim szerint csak egy emlékképhez ragaszkodom.
2017. jan. 10. 17:44
 4/5 Zola18 válasza:
Egy éve nem láttad. Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2017. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetszeni több is tetszhet. Ameddig nem biztos egyikkel sem gyere össze.
2017. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!