Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság/mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 07:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
jajj tényleg? Mert nektek van róla fogalmatok, így bármibe bele lehet magyarázni bármit..lehet hogy a barátnőtök leszbi és csak álcának használ titeket, mert nem tudhatjátok mi jár a fejében..ilyen hülye felfogást..meg ha igazatok van akkor is a véleményemre volt kiváncsi, nem a tényekre, mert azt senki se tudhatja biztosan.
2017. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
45%

Azért aki szerint nem létezik, mivel ugye tudjuk "nincs olyan, hogy az egyik fél ne érezne többet", azok magyarázzák már meg nekem a következő anomáliát!

Jópár nőnemű barátom van. Közülük van, aki egyedülálló, de van, akinek van barátja. Nekem pedig már évek óta van komoly kapcsolatom. Legjobb tudomásom szerint a barátnőmbe vagyok szerelmes, a lány barátaimba nem. Akkor ezek szerint - a nem létezik barátság, mert az egyik fél mindenképp többet érez elv alapján - kb fél tucatnyi lány barátom kéne, hogy fülig belém legyen esve. Köztük az is, akinek évek óta komoly kapcsolata van. Nos, nem tartom magam egy rossz pasinak, de az azért nem tűnt fel, hogy mindegyikük a nyálát csorgatná utánam.

Akkor most hogy is van az, hogy mindenképpen, ha a világ összedől is, de az egyik fél tutira belezúg a másikba?

2017. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Ugy tunik nem ugyanazt ertjuk baratsag alatt.


Az embernek 1-2 baratja van csak, a tobbi haver.

2017. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%
jó hogy tudod, hogy mennyi barátunk van. lehet h neked 1-2 meg másoknak, mert ilyen felszínes "barátságok" vannak már csak, de én sok emberrel vagyok bizalmas baráti viszonyban.
2017. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
lehet te azt nevezed baratsagnak, amit en haversagnak sem.
2017. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
Jólvan látom mindenhez van hozzáfűzni valód, pedig nem is ismersz..olyan dolgokról beszélsz, amiket bemeséltél magadnak és úgyse lehet meggyőzni..akkor maradj ostoba én többet nem írok ide.
2017. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha nem az ideálod akkor létezhet és úgy is kezel mint egy barátot :S
2017. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Egy fiú és egy lány is lehetnek jó testvérek :D
2017. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
3-as vagyok: tehát normálisan válaszoltam, leírtam, hogy mit tapasztaltam, és ezért komolyan 0 %-ra le lettem pontozva? :) Emberek mi történt? Kinek böktem a csőrét? :) 0 pontra kell értékelni, ha leírom a kérdésre a saját válaszomat? Érdekes...
2017. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Van. De nagyon hosszú időre visszamenőkre. Van egy lány barátom, együtt nőttünk fel, amióta eszemet tudom, ismerem, egyszer poén szintjén előkerült, hogy mi lenne ha... azt mondta nem menne bele, mert sok év barátságát nem akarja elbaszni.
2017. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!