Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság/mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 07:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Tehát előző te is megcáfoltad magad azzal, hogy: NINCS.


Mert, ha már elhangzik részedről a "Mi lenne ha?", ott már azért rezeg a léc.

Maradunk annyiban, hogy ez nem rajtad múlt. Hanem a lányon, hogy nemet mondott.

2017. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkinek tetsző módon nem lehet megválaszolni. Aki ismeri az igazi barátság fogalmát, mibenlétét, annak hamar kilóg a lóláb. Akinek nincs ilyen viszonyítási alapja, az könnyen elhiszi, hogy létezik. Tehát kár ezen vitatkozni. Higgyen mindenki, amit akar. Aztán egyszer úgyis rájön...
2017. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem sok nő BARÁTOM van, eljárunk bulizni, beszélgetni, kajálni stb..és mindent bizalmasan megbeszélek velük és ők is velem.csak a kangörcsös majmok nem hisznek ebben, akik minden nőt potenciális szexpartnernek látnak, vagy szeretetéhes sérült lelkibetegek, akik mindenáron mindenkitől szeretetre vágynak. 1 egészséges nő és férfi el tud vonatkoztatni ezektől a dolgoktól függetlenül attól hogy mi lóg/nem lóg a lába között.
2017. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 vaanjvfdjyjdy válasza:
Az én véleményem ebben a témában nagyon változó. Nagyon. Az osztályomban sok fiú van akivel baráti szempontban jóba vagyunk. Szóval ebből a szemszögből van fiú-lány barátság. Viszont ha az én történetemet nézzük, akkor viszont egyáltalán nincs. Van egy fiú, akit születésem óta ismerek, azóta barátom. Mindig mindkettőnk megosztott a másik féllel mindent amit lehetett. Később összejött egy lánnyal. Akkor azt gondoltam, hogy nem érdekel. De hát...de, érdekelt. Jobbam mondva akkor nem. A kapcsolatuk közepén, a fiú kiment a családjával Németországba. Ott én megtörtem. Majd egyik nap hallom hogy szakítottak. Azonnal ráírtam a fiúra, a halálba szidtam a lányt, (mivel a lányt nagyon nem érdekelte a fiú). Mindent elmondott nekem a fiú, kiírta nekem a lelkét. Akkor nem gondoltam volna, hogy szeretem. Majd fél év után...videókapcsolatba beszéltünk...3(!!!) órát! Végig remegtem. Na ott jött el a pillanat, hogy rájöttem, hogy szeretem. :)
2017. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Létezik tanúsíthatom...van legjobb fiúhaverom és nem úgy nézek rá mint egy srácra ha érted mire gondolok és ő se rám ezt is tudom, mivel van barátnője akit nagyon szeret
2017. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor létezik teljesen ártatlan módon, ha mindketten fülig szerelmesek valaki másba. Vagy nem annyira bizalmas a kapcsolatuk.


Viszont, ha tényleg MINDENT megbeszélnek... Előbb, vagy utóbb, de valamelyiküknek megfordul a fejében, hogy milyen lenne együtt, ha megcsókolna, ha hozzám bújna... stb. Ha mindent megbeszélnek, akkor ezt is meg fogják. A gondolataikat egymással kapcsolatban. Ott kiderül, ki mit szeretne. Onnantól pedig az ő döntésük, hogy beáldozzák-e a barátságot, a biztosat a bizonytalanért. Valamint, hogyha úgy döntenek, maradnak barátok, tudnak-e ugyanúgy viszonyulni a másikhoz, mint A beszélgetés előtt.


A saját tapasztalatom az, hogy A beszélgetés mindent megváltoztat. Lehet úgy tenni, mintha semmi sem történt volna, de a téma újra és újra előkerül az érzelmesebb vagy gyengébb pillanatokban.

2017. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!