Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » EZ ilyen betegséghez, hogyan...

EZ ilyen betegséghez, hogyan álljak hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm akinek van egy pánik betegsége amikor átmegyek hozzá akkor mindig rosszul van a közelségembe ő azt mondja, hogy azért mert izgul volt hogy már kidobott tőlük télen este ez miatt és nem tudom olyan idegenkedve viselkedik velem amit mondjuk más kapcsolatomban nem tapasztaltam eddig. Türelmes vagyok vele igazából és próbálnék rajta segíteni de nem tudom azt hogy hogyan tudnák lévén , hogy ez csak nálam jön ki senki másnál tehát vagy barátnőivel vagy más pasikkal van ez soha nem jön ki rajta csak nálam és kezdem úgy érezni, hogy csak le akar koptatni vagy nem tudom tényleg lehet hogy csak én vagyok rá ilyen hatással ?

2017. jan. 8. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"lévén , hogy ez csak nálam jön ki senki másnál "

Szerintem hagyd őt. Ha beteg és nem érzi, hogy veled lenni "gyógyító" akkor nem kell erőltetni.


Keress olyan barátnőt, aki örül, ha mész hozzá.

2017. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja , hogy szeret engem de bármi problémája van azt a betegségre hárítja és nem igazán értékeli azokat amiket én teszek érte , hogy mindig én megyek ő hozzá meg tényleg türelmes vagyok hozzá minden téren de gyakran megbánt azzal hogy én nem vagyok rá figyelemmel és ln csak leszívom őt és csak rontok az állapotán azzal , ha ott vagyok
2017. jan. 8. 17:52
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

a pánik betegség a hisztéria egyik fajtája - ezt pszichiáter orvos mondja,nem saját találmány - csak ez rosszul hangzik azért lett egy külön neve. Betegség, de nem biztos, hogy neked ezzel együtt kell lenni, ha ő ennyire nem engedi, hogy "gyógyítsad". Szerintem menekülj ebből. Bár most ez biztos, hogy nehéz, de a jövőre nézve így lenne jó.


"Hisztéria. Veszedelmes betegség, kötelezően kellene gyógyítani. Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

Karinthy Firgyes

2017. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát ettől tartottam én is , hogy ez a betegség duma csak kifogás bár ő azt mondja jár pszihologushoz és ő azt mondta introvertált
2017. jan. 8. 18:37
 5/19 anonim ***** válasza:
Férfi is lehet hisztériás, de az sokkal ritkább.
2017. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg beteg lenne, örülne, hogy törődész vele.

Szerintem ez valami kamu szöveg.

2017. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok. Szerintem a barátnőd már csak a kifogasokat keresi. Az introvertált ember pedig nem mindenkit enged közel magához, de akiket igen, azokkal közvetlen és barátságos. Ha jár veled, akkor már közel engedett. Innentől a pánikrohama csak valami műbalhé, mert ha valaki jól érzi magát/nyugodt/szeretve érzi magát/biztonságban érzi magát nagyon nem tör rá semmi roham. :D Ha boldog vagy nem pánkolsz, ez ilyen egyszerű. Gondold át a kapcsolatotokat! (16/l)
2017. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem is gyanús ez a pánikroham
2017. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondjátok ez valami kamu szöveg? Mondjuk volt régen rá példa, hogy hazudott, mert amikor megismertem és randiztunk mellettem volt még egy srác akivel randizott de akkor azt mondta csak engem szeret és csak elterelték a figyelmét
2017. jan. 11. 12:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Simán kirúghatod, nem pánikbetegség ez, hanem hazudozás. Legfejjebb állítsd falhoz egy olyan szöveggel, hogy "lássam, te mire vagy képes értem"
2017. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!