Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek is van olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek is van olyan, hogy annyit gondoltok egy lányra, hogy szinte beleőrültök?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 16:33
1 2
 11/18 anonim válasza:

70 évesen is ez a helyzet.

Ez életem harmadik nagy szerelme.

2017. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Huh...az komoly:) Nálam azért ennyire nem vészes a helyzet.
2017. jan. 23. 20:55
 13/18 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben járok. Van Valaki, akibe őrülten szerelmes vagyok. Valaki, akibe nem lenne szabad... De nem tudok mit tenni. Már több, mint 4 éve. Volt olyan, mint amikor szinte szétrobban a szívben az érzés, hogy nem tudok Vele lenni. Ja, és nem is tudja, mert nem tudhatja meg..
2017. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13-as

Nem szeretnél mesélni róla? Te vagy a lány?:)

2017. jan. 24. 18:00
 15/18 Péter41 válasza:
Hááát nekem van vazeg... alapból nehéz megérteni a lányokat merthát különbözőek, ettől is vonzóak anyira...na de ott a gond hogy beleestem egybe és megakarom érteni..néha olyan szemét..mért olyan szemét? hogy lehet olyan jó ? hogy tud a kettő igy keveredni ? most akkor jó vagy szemét ? Aztán tetézi az egészet hogy nagyon keveset beszél magáról...és ilyenkor automatikussan a fejemben rakódik össze a kép a rengeteg apró kis kép töredékekből...Szóval az őrület küszöbén vagy máér benne is vagyok. És tényleg zavaró mikor másra kéne koncentrálni. Legalább egy nap elmúlna hogy negondoljak rá...Aztán itt van ez a nyavalyás távolság is...mit mondjak ? Inkább úgy kellett volna felted a kérdést van e erre orvoság ?! :-) Az érdekelne engem is :-)
2017. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Én szinte ugyanaz vagyok, mint #13-as. Ötödik éve, hogy megismertem egy lányt aki rögtön megtetszett, és azóta is napról napra egyre jobban... Folyamatosan ő jár a fejemben és képtelen vagyok másra gondolni. Valahol szeretném, ha tudná, de nem szabad, mert van barátja.

Nagyon jól fogalmaztál: tényleg úgy érzem, beleőrülök. Elbűvölően gyönyörű, végtelenül kedves és olyan csodálatosan táncol! Amikor csak lehet őt nézem, de ha rám pillant, elkapom a tekintetem. Félek, hogy a szemeim elárulnának. Pedig semmi nincs olyan varázslatos a világon, mint a szemei... De ahányszor egy pillanatra összeakad a tekintetünk, belül meghal bennem egy kis darab. Majd csak túlélem valahogy, csak a lelkem fog belepusztulni; már amennyi még megmaradt belőle. :(

2017. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szeretkezz sokat. Ha nincs kivel, akkor masztizz és megnyugszol. Csak a hormonok tombolnak...
2017. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)

Az a baj, hogy ezen nem lehet segíteni. Néha nagyon hülye dolog a szerelem...

2017. jan. 29. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!