Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan definiáljátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan definiáljátok a szerelmet?

Figyelt kérdés
kort és nemet is kérlek :D

2017. jan. 22. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A szerelem az, amikor ismerem a másik félt, tisztában vagyok minden erényével és minden hibájával, mégis feltétel nélkül szeretem, ugyanakkor a legjobb barátom is, bármit meg tudok osztani vele, osztozunk véleményben, bizonyos szinten hasonlatosak vagyunk, de mégis különbözőek. Minden élményt meg akarunk osztani egymással, bármit meg tudunk beszélni, el tudunk mondani. Ugyanakkor minden porcikáját vonzónak találom, még a pisze orrát is, fizikailag képtelen vagyok nem a közelében lenni. 18 éves fiú vagyok.
2017. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Én semminek. Mert még sose voltam az.


18/L

2017. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első jól leírta. Még a szexszel egészíteném ki, hogy képesek vagyunk átadni magunkat a másiknak :) (19/F)
2017. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerelem := { ?????????? }


kor

nem

2017. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam valahol egy definíciót ami nagyon tetszett: a szerelem az, amikor a párod egyszerre a szeretőd és a legjobb barátod. Ezt kiegészíteném azzal, hogy van valami extra is, valami ami se egy barátságban, se egy szexkapcsolatban nincs meg, egy egészen megfoghatatlan és megfogalmazhatatlan érzés. Olyan mint a függőség. Alkoholizmus, dohányzás, szerelem, ijesztően hasonlók. 18L
2017. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

valami olyasmi ami másoknak jár, engem valahogy ez az egész elkerül


19/F

2017. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom,hogy még egy darabig nem akarom érezni. Nem érzem rá készen magam. 19l.
2017. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!