Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel szerelmesek vagyunk és járunk. Jól néz ki és általában kedves. Csak néha nagyon hülye. Hülyeségeket csinál. Féltékeny és eléggé sértődékeny. Többször meg is bántott de amikor mondtam nekk bocsánatot kért. Szóval elég hülye de tud kedves is lenni. És ennek ellenére én szeretem. Szakítsak vele?

2017. máj. 5. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne!
2017. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Xyz333 ***** válasza:
Baromság lenne emiatt szakítani vele, vedd poénra a hülyeségeit vagy mondd el neki hogy ez neked nem jön be.
2017. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Technokol Rapid ***** válasza:

"ennek ellenére én szeretem. Szakítsak vele?"

...

Szakitsd szét a szart is belőle!

2017. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben nem szakítok vele és megmondom neki hogy ne legyen ilyen. Így visszaolvasva butaságnak hangzik hogy csak ezért akartam vele szakítani. Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 5. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
12 évesen még előtted az élet! Dobd ki, ha nem megfelelő!
2017. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szakits vele es legalabb megmented magadtol.

Vicces tini fogyatekok

2017. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülye kérdés volt. Nem 12 éves vagyok. És nem kérek negatív kommenteket.
2017. máj. 8. 07:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Akit szeretünk azt nem bántjuk, ennek ellenére Ő megteszi ezt veled és megteszi többször is...most te alapoznál ilyen kapcsolatra jövőt?
2017. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!