Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy fiú az osztályomban akivel nagyon sokat beszélgetek meg jóban is vagyunk.Egy ideje többet beszélünk meg hasonló.Amikor kicsik voltunk mindig egymással játszottunk mert a mamájának a tanyája a szomszédunkban volt.Mindig kimentünk a patakhoz meg mászkáltunk benne.Aranyos volt.:) Mindig megvédett.5.-ben magasabb voltam nála egy jó 10 cm-vel és erősebb is voltam nála.Aztán azt mondta h majd ő magasabb lesz meg erősebb .Most tényleg magasabb nálam sokkal.:) Tényleg nagyon jó fej és kedves egyáltalán nem olyan mint a mai fiúk többsége.Ő mindig is szerelmes volt belém és mindig a szemembe mondta ezt teljesen komoly arcal.De én nem voltam belé.De most azt hiszem szerelmes vagyok belé.Vagyis mindig várom h mikor beszélhetünk mindig őt keresem ha egy pillanatban nem látom meg úgy jó érzés tudni h mellettem van.Neki lelkizhetek és nem mondja el másnak.Amikor vele beszélgetek tök jó érzés és ha rágondolok akkor csak mosolygok.Igazi úriember.:) Most szerelmes vagyok ?????Sose voltam még az. Vagyis nem éreztem ilyet senki iránt! Szerintetek?? Tudom most jöttök azzal h ennyi idősen ne ezzel foflalkozz hanem a tanulással.De egész jó tanuló vagyok ahogy ő is 14/L
2018. jan. 4. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Mért jönnénk azzal? Pont ennyi idősen kell a szerelemmel foglalkozni! Ne visszahangozd saját magát magadnak a szüleid szövegét. Ez már valami szerelemféle, de még fokozódhat is, ölelésre, csókra is vágyhatsz.
2018. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!