Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Fiú haverotokkal ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiú haverotokkal ti csináltok ilyet vagy több lehet benne?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy tetszik nekem. Haveri ölelgetést már megszoktam köztünk. Múltkor a lány viszont az ölembe ült, amit kicsit furcsálltam tőle. Majd később pedig szemben állt velem és nem egyből megölelt, hanem ahogy átkarolt sokáig nézett a szemembe, mintha gyönyörködne bennem és mosolygott mintha azt várná, hogy megcsókoljam. Éreztem, hogy nagyon izzik a levegő köztünk, de megzavart valaki és ennyi lett. Nem tudom, hogy meg mertem volna csókolni vagy sem.


Ez mi lehetett? Azért furcsa mert viszonylag rég haverok vagyunk, és nem is gondoltam volna, hogy tetszem neki.


16f



2018. jan. 8. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes hogy ő is úgy érez mint te;)
2018. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy tetszel neki is. De nem biztos. Lehet hogy csak élvezi, hogy vágysz rá és ezt akarja provokálni, vagy csak így fejezi ki a baráti szeretetét. Vagy hogy egy részről tetszel neki, egy másik részről meg nem, vagy nem működne a dolog szerinte és néha ez az elnyomott szeretlek énje jön ki, néha meg nem. Meg lehet igazából még más is:D Lehet hogy te is elindulhatsz kicist arrafelé nonverbálisan, vagy verbálisan, hogy kiprovokálj belőle hasonló viselkedést, vagy konkrétan beszéld meg vele hogy most mi van köztetek, de lehet nem túl szerencsés csak úgy megcsókolni, mert az rosszul is elsülhet. A filmekben nagyon romi, meg amúgy is, de ha a másik fél mégse érez úgy, akkor felettébb kellemetlen, sokkal kellemetlenebb mint megbeszélni, vagy mondjuk arcon puszilni. De szerintem sanszos hogy tetszel neki, akár csak kicsit is, szóval lépj valamit és hajrá':)
2018. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. jan. 9. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!