Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy hibát követtem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés
Néhany honappal ezelött találkoztam egy fiúval és kábé azonnal megtetszett. Ritkán találkozunk(az ország másik oldalán lakik),egy honapban egyszer-kétszer egy versenyen és hamarosan nem is lesz hivatalos alkalom. Ezért tehát probáltam minnél hamarabb megismerni,ami nagyjából sikerült is. Késöbb rájöttem, hogy kevés az időm ézert üzenetben mondtam el neki mit érzek. Nagyon elrontottam? 16/L

2018. jan. 9. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy, csak ne lény szomorú, ha nem reagál, lehet, nagyon meglepődik rajta, félénk, és időbe telik, amíg megemészti a helyzetet. :)
2018. jan. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
oszinten szolva en a helyedben inkabb szemelyesen mondtam volna el, de nem baj, szerintem nem rontottal el semmit
2018. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért mondtam el igy, hogy helyet adjak a fordulásra. És ami azt illeti másnap válaszolt. A távolság valóban lehet megfélemlítő ok?
2018. jan. 12. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!