Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit gondoltnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltnátok?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok/mondanátok, ha egy fiú, (akivel jóba vagytok egyébként) azt mondaná nektek, hogy hiányoznátok neki meg, hogy fontosak vagytok a számára és szeret titeket? Nem akarenátok megbántani és próbálnátok kedvesen/visszautasítani vagy azt gondolnátok , hogy ,,te jó isten mért avgyok itt" és fonátok a fejeteket? Cikinek tartanátok? Hogyan viszonyulnátok azután a fiuhoz, tegyük fel, hogy ha pl előtte elég sokat beszélgetettek, és viszonylag megbíztatok benne
2018. jan. 12. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bejönne akkor kimutatnám hogy ez jól esik,és tennék egy lépést felé,ha pedig tényleg csak barátként tekintenék rá,akkor szintén jól esne,de úgy hárítanám,hogy ne essen neki rosszul,de leessen neki hogy én nem érzek iránta semmit :) Ha pedig csak úgy random barátként mondaná akkor meg nem zavarna csak nevetnénk egyet maximum
2018. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha én nekem is tetszene a fiú akkor elmondanám hogy én is így érzek. Ha nem akkor megmondanám neki kedvesen hogy ő is hiányozni fog de hozzá tennén hogy mint barát.
2018. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit nyálas ez a duma nekem, de egyébként semmi gond nem lenne ezzel, ha tetszene nekem is/en is szerelmes lennék bele, akkor természetesen örülnék neki es elmondanám, hogy en is igy érzek, ha meg nem tetszene azért ha elhivna randira, hogy jobban megismerjem, hátha lesz valami, en belemennek. Mindenki megérdemel egy esélyt, egy fiut se tudnek azonnal elutasítani - főleg nem durván.
2018. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!