Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van hogy még az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy még az introvertált lányoknak is az extrovertált fiúk kellenek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 01:19
1 2
 11/16 Legyenszépnapod! ***** válasza:
58%

Én is introvertált lány vagyok, és szerintem azért mert általában az extrovertált fiúk magabiztosabbak és sokkal inkább úgymond alfahímek, mint az introvertált fiúk, meg róluk hamarabb kiderül, hogy izgalmasak, mert többet beszélnek pl. hobbijukról, élményeikről. De pl nővérem is intro lány és neki mindig a legvisszahúzódóbb, magánakvalóbb fiúk jöttek be.

18/L

2022. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Én introvertált nő vagyok, és nem bírom az extrovertált férfiakat, szóval nem értem az általánosítást.
2022. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
Introvertrált lány vagyok és az introvertrált fiukatt részesítem előnybe.
2022. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

*fiúkat

12-es voltam

2022. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
introvertált lányoknak introvertált fiúk kellenek
2022. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Legyenszépnapod! ***** válasza:
100%
Én már válaszoltam egyszer, de eszembe jutott, hogy a kérdés azt a feltételezést ébreszti bennem, hogy van egy introvertált fiú, aki nem talál barátnőt, mert úgy látja, minden intro lánynak az extro fiúk jönnek be, és szerintem itt is az jelenik meg, ami elég sok fiúnál, hogy azt hiszi hogy azért nem talál csajt mert introvertált, pedig valójában más miatt, pl félénk.
2022. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!