Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a lányok sose kezdeményeznek (miért is tennének ilyet...) de ha én kezdeményezek náluk akkor elküldenek a búbánatos anyámba?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 11:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy elég jóképű és/vagy pénzes.
2022. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

Ez több dolog miatt lehet. Vagy nem jössz be nekik, vagy rosszul csinálsz vmit.

Mit szoktál mondani/csinálni, mikor odalépsz egy lányhoz?

2022. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Vedd a lapot, nem jössz be a csajnak, azért néz levegőnek.
2022. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen stílussal nem csoda, hogy elutasítanak. Próbálj meg szerintem értelmes lányokkal beszélni, illetve próbálj meg értelmesebbnek tűnni mint itt modt. És próbálj meg beszélgetni velük, aztán elhívni őket valahova. Aztán egyszer csak sikerül, mást meg amúgy sem tudsz tenni.
2022. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt a legtöbb esetben a nők kezdeményeznek. Egy kis szemkontaktus, mosoly, hajdobálás. Ha valaki neked háttal áll és úgy szólítod le persze, hogy nem fog bele menni. Vedd észre azt aki próbál veled flörtölni.

Másrészt ha a csajnak nem vagy szimpatikus oda mehetsz a világ legjobb csajozós szövegével akkor is el fog hajtani. De ha bejösz neki akkor ha egy olyan idióta kérdéssel mész oda, hogy hol van ez meg az vagy mi a kedvenc kávéja fix válaszolni fog. Sőt, még tovább is viszi a beszélgetést.


Mondjuk arról is lemaradtam, hogy nekünk Nőknek mióta kell minden jött-ment ember rosszabbnál rosszabb leszólítására pozitívan reagálni.

2022. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy ti fiúk szerettek idegenekkel ismerkedni az utcán, - bár nem értem, miért - de a lányokra ez nem jellemző.

Ha egy lányt megállít egy idegen, az inkább teremt ijesztő, mint komfortos, bizalomgerjesztő légkört; Mit akar? Mennyire könnyen borul ki? Ért a szép szóból vagy nem? Enged elmenni vagy követni fog? Erőszakos lesz, és ha igen, akkor mit csináljak? Vannak mások a közelemben, akik esetleg segítséget nyújtanak, ha elkezd rángatni?

Ezek pedig mind reális félelmek, mert 10-ből 8 esetben az alany NEM ÉRTI MEG, ha udvariasan közlik vele, hogy nem szeretnél ismerkedni, csak menni a dolgodra.

2022. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"10-ből 8 esetben az alany NEM ÉRTI MEG, ha udvariasan közlik vele, hogy nem szeretnél ismerkedni,"


hol élsz te? valami dél-amerikai gettóban? mert magyarországon max 1000-ből 1 ilyen van.

2022. máj. 4. 17:54
 18/30 anonim ***** válasza:
93%
#17 látszik, hogy fogalmad sincs a veled kb egy korban lévő nőkről. A félelmeink igen is jogosak. Engem mondjuk egyszer egy pasi leszólított, de kedvesen vissza utasítottam. Kövekező mozdulata az volt, hogy utánam vágta a palackját és k*r√ának nevezett. Nem amerikai gettó csak Magyarország.
2022. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
rendben, akkor életed hátralévő reszében nehogy kimenj az utcára, az ablakokat is deszkázd be! akkor biztos hogy nem fog lekurvázni senki
2022. máj. 4. 18:02
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"hol élsz te? valami dél-amerikai gettóban? mert magyarországon max 1000-ből 1 ilyen van."


Szolnokon. Egy darabig féltem kimenni az utcára, amikor nem volt rohadt hideg, mert amint beindult a jó idő, rögtön támadásba lendültek az "értetlenkedők".

Volt olyan, aki a házunk kapujáig jött utánam, mert hát ő csak cuppogott meg áradozott, hogy milyen jó lábam van, mit kell rá rögtön megsértődnöm, és levegőnek néznem, ő nem ezt érdemli. -.-

Volt, aki a vasútállomáson jött be utánam a női vécébe, mert szerinte kikezdtem vele a váróban, - válaszoltam neki, hány óra van - és alig bírtam kijönni mellette.

Mindig fényes nappal.


Már bocs, de egyáltalán nem vagy kompetens annak a megítélésében, hogy milyen gyakoriak ezek az esetek, mikor nem te vagy nekik kitéve. Valahányszor a neten felmerül ez a téma, rögtön záporoznak a lányok hasonló sztorikkal. Örülj neki, hogy a melegek nem így viselkednek a "potenciális pasijelöltekkel", és ennek köszönhetően ti fiúk nem vagytok érintettek, de ahhoz nincs jogod, hogy másnak a kiakasztó élményeit relativizáld!

2022. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!