Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a lányok sose kezdeményeznek (miért is tennének ilyet...) de ha én kezdeményezek náluk akkor elküldenek a búbánatos anyámba?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 11:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki le meri ezeket írni a kérdezőhöz hasonló emberekről...
2022. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
mondom, akkor ne menj ki az utcára! ha ennyire félsz, maradj otthon egész életedben!
2022. máj. 4. 18:15
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem azok a lányok nagyon jól teszik, hogy elutasítanak egy ilyen embert.
2022. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
#22 jó nagy tapló vagy! Így nem csoda, hogy nem vevők rád. Nem félünk, de semmi kedvünk leállni egy huszadik idiótával is.
2022. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"Nem félünk,"


ááá dehogy, csak pont az ellenkezőjét írtad az előbb....


"A félelmeink igen is jogosak."

2022. máj. 4. 18:42
 26/30 anonim ***** válasza:
83%

Aztán csodálkozol, hogy bunkók veled a lányok? Végül is, tök jogos elvárás, hogy az ne menjen ki az utcára, aki nem csinál semmi rosszat, csak végezné a dolgát, az idióták meg garázdálkodjanak zavartalanul, mint ahogy eddig! Felteszem, ha valakit megerőszakolnak, az is minek ment ki az utcára szerinted.


Megnézném, hogy te mennyire nem szoronganál, ha nálad két fejjel magasabb, kétajtós szekrény melegek koslatnának utánad, amint beindul a jó idő, és nem hagynának békén, hiába kommunikálnád feléjük, hogy ez neked rossz. Aztán rázd csak le magadról, lépjél tovább, ne rinyálj, és várd tárd karokkal a leszólításokat az utcán.

2022. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%
#25 csak én nem az a válaszoló vagyok, te iQ bajnok
2022. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
92%
Te azt nem bírod feldolgozni, hogy nem akarnak veled ismerkedni, akkor mindenféle labilis, zaklató hülyét hogyan dolgoznál fel, ha a másik oldalon állnál? Ha nem bírod megemészteni a visszautasítást, és ennyire félsz tőle, hogy csúnyán viselkednek majd veled azok a megátalkodott, gonosz lányok, akkor maradj otthon egész életedben. :P
2022. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mert én (már nem vagyok lány, 38 éves vagyok) mindig kezdeményeztem. Kb. a kapcsolataim 99%-ánál én tettem meg az első lépést.
2022. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
93%

Kezdeményezünk mi is, ha szimpatikus az illető. De az 100% hogy nem egy random idegen lesz az utcán aki leszólít. Ez inkább taszító, a legtöbb nő számára.

Másik részről meg, szerintem elolvasva a válaszokat már te is rájöhettél arra hogy mi a probléma. A modorod alapján nagyon nem az jön le hogy egy túl barátságos ember vagy, sőt...

2022. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!