Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges csajozni?

Figyelt kérdés

Ittvagyok 16 évesen, volt egy két kapcsolatom már ha lehet annak nevezni, az utóbbi időben(fél év kb) nagyon sok csajjal beszéltem volt aki csak 14volt, volt aki 19 stb, és semmi nem jön össze egyszerűen vagy lesz palijuk vagy nem akarnak kapcsolatot vagy akármi más indok, egyszerűen kiegtem és azon gondolkodok hogy beleszarok az egész csajozasba, és majd 40 évesen bepotolom azt amit most nem tudok. Illetve hozzá tenném hogy nem vagyok elhizva és alacsony se vagyok, gyakorlatilag a kinezetemmel, stilusommal szerintem semmi gond nincs, viszont valamiért sose jön össze és kezdtek beleszarni ebbe az egészbe. Nem sirankozasbol írtam ezt.

Szerintetek probalgassam ezt még vagy hagyjam a g+be?



2022. szept. 27. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10


Miért, mi mást jelentene?

2022. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Jól van, ülj le kisfiam, egyes!

Majd ha te is betöltöd a 20-at rájössz, hogy mit jelent az öreg. Meg arra is, hogy aki 15 évesen szétkeféli magát, az a húszas évei közepére egy kiégett roncs lesz, aki senkinek sem kell majd.


Tudod, rengetegen csak a húszas éveik elején vesztik el a szüzességüket és teljes életet élnek. Majd akkor nevezz valakit aggszűznek, ha 35 fölött is szűz...

2022. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

"Meg arra is, hogy aki 15 évesen szétkeféli magát, az a húszas évei közepére egy kiégett roncs lesz, aki senkinek sem kell majd."


Pont, hogy ők fognak kelleni. A lányok 24-25 éves korukra érik el a bizonyos csúcsot, utána a korábbi szexuális életüktől függetlenül csökken az értékük a párkapcsolati piacon.

A fiúkkal meg szinte semelyik lány nem áll már manapság szóba, ha ugyaennyi idősen szűzek.


"Tudod, rengetegen csak a húszas éveik elején vesztik el a szüzességüket és teljes életet élnek."

Ez nem teljesen igaz. Aki ennyi ideig szűz, abban az emberben akarva-akaratlanul komplexusok, szorongás, önbizalomhiány alakul ki előbb-utóbb. Ha meg eleve azért szűz, mert valamiért nem kellett a másik nemnek (külső, pszichés okok etc.), akkor még nagyobb a baj.


Egyébként én is 20+ éves vagyok, úgyhogy ez nem talált.

Az "aggszűz" kifejezéssel arra utalok, hogy valaki a szokásoshoz képest jóval később veszíti el a szűzességét. A többség 16-18 éves kor között átesik rajta.

2022. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek meg azt javaslom, hogy ne aggódj, több is veszett Mohácsnál.

Ha "csak" 17 éves korodra lesz barátnőd, az még bőven egészséges.

Járj el esetleg kondizni, táncolni, szakkörökre, vagy edzésekre. Hátha meg tudsz ismerkedni néhány rendes lánnyal.

2022. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

"A többség 16-18 éves kor között átesik rajta."

Kötve hiszem, legfeljebb ezt hazudják.

2022. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! 32 éves vagyok és még csak egy kapcsolatom volt. Amúgy én is azt gondoltam, hogy majd csak 40 évesen lesz nekem való a csajozás.
2022. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 NTBS ***** válasza:
Nem, mert fejlődsz általa.
2022. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!