Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Apakomplexusos lányok! Mekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok! Mekkora korkülönbség az elegendő?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok és milyen korú párt akartok? Volt már jóval idősebb férfival kapcsolat vagy csak szeretnétek? Apukátokkal milyen a viszony, és a család mit szólna hozzá, ha szülőkkel egyidős társatok lenne? Csak szex- vagy komolyabb kapcsolatot tartotok elképzelhetőnek? Ti is érettebbnek tartjátok magatokat a korosztályotoknál vagy kimondottan az vonzó, hogy más közegből és háttérrel érkeztek?

2022. nov. 17. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
54%

Pedofilok gyülekezete, hát meghalok, hogy hogy nyugtatgatjátok már itt magatokat meg egymást, hogy normális ~15év korkülönbséggel szédíteni egy olyat aki még csak most kezdi kapizsgálni az életet..

Ássátok el magatokat.

Meg remélem ha egyszer összejön egy olyan “komoly” kapcsolat mint amire vágytok akkor majd a csaj apukája megmutatja nektek, hogy hol a helyetek.

Diófa alatt 2 méteren.

2022. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Ma és holnap még megnézhető. Ajánlom.

Tanulságos.

2022. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is, az összes kislánynak be kéne tiltani h idősebb fiúval ismerkedjen! Kioktatni őket hogy elég ebből a cirkuszból, maradjanak a suliban és tanuljanak, ne az idős fiúk péniszéről álmodozzanak!
2022. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
78%
#11 A 10-es konkrétan leírja, hogy uralni akarja a fiatal lányokat szexuálisan, mindezt azzal kompenzálva, hogy ő megad nekik mindent, mint valami hősszerelmes jó akaró és még ő várja el, hogy mi elfogadjuk el őt. Ez undorító, jézus. Mind ha az egész kapcsolat egy üzlet lenne. Egyenrangú pont attól lesz egy kapcsolat, hogy senki nem irányít senkit, sem szexuálisan, sem sehogy, de gondolom egy tizenévest még könnyű irányítani, egy idősebbet már nehezebb, max. ha buta, nem véletlenül nem maradnak meg az ilyenek mellett a normális nők, tehát még azzal sem tud érvelni amellett, hogy nem beteg, hogy már volt korabeli nője, de ebbe nem gondol bele, a saját lelki, értelmi szegénységét az életet alig elkezdő, ismerő tapasztalatlan, helyzetet nem feltétlenül felismerő kis buta tiniken éli ki és csak azzal tud mentegetőzni, hogy egy tizenéves bele tud egyezni meg, mert legális, mint ha a beleegyezés és valaminek a jogi helyzete automatikusan helyessé is tenne bármi görénységet is. Ha valaki ebben semmi problémát nem lát és lepontozza azt, aki szerint ez beteg, csak mert szerinte csak "bele akar szólni más boldogságába" az vagy hülye vagy szimplán ő is ilyen beteg agyú, nem igaz, hogy Magyarország átlag IQ szint ennyire a béka feneke alatt van, hogy ne tudjuk felfogni, hogy mi undorító van ebben, egy ember csak abból tud kiindulni, amit tud, abból nem, amit nem és ez egy buta kis tininél még rosszabb és ezt a tapasztalatlanságot, naivságot, butaságot használják ki ezek a "férfiak" védelmező címszóval, ébredjünk már fel könyörgöm és fogjuk már fel miért undorító ez a gyerek szemszögéből nézve.
2022. nov. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
63%
Hu manapsag mennyi pedofilos kerdes van, szegyelje magat a kerdezo
2022. nov. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 NTBS ***** válasza:
73%
Nem tudom, de nem értem mi abban a jó, ha a"párod" az apját látja benned.
2022. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom ebben mi a pedo... Én lány vagyok és nekem pl egyáltalán nem jön be a saját korosztályom. Szerintem ez nem korkülönbségben mérhető amúgy. A 30as, 40es pasik között még szerintem sokan tudnak tök szexin kinézni de 45 fölött már inkább öregesek, az nekem nem jön be.
2022. nov. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
82%

A férfiakban akár tetszik, akár nem, de ott van úgymond a "pedo" hajlam, úgy vannak genetikailag felépítve, hogy a minél termékenyebb lányokhoz vonzódnak, ez pedig nagyjából a 12-21 éves korosztály: [link]


Ez persze nem feltétlenül jelenti azt, hogy ki is kell velük azonnal kezdeni, de a férfiak tinilányok iránti vonzalma biológiailag és evolúciósan nézve teljesen egészséges.

2022. nov. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
69%
18: köszi, jó tanulmány. Ez érdekes.
2022. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
31%

18-as ez jó, igen. :)

a fiatal lányok a legtermékenyebbek, legtisztábbak, legártatlanabbak. Minél idősebb, annál használtabb, annál kevésbé biztos hogy képes hűséges maradni, hisz szét van használva, bele van fásulva az életbe. A sok csaj meg irigy, hogy na pedo, a fiatal kell nekik, nem jó a korosztály. Hagyjuk már... :D

2022. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!