Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Apakomplexusos lányok! Mekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok! Mekkora korkülönbség az elegendő?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok és milyen korú párt akartok? Volt már jóval idősebb férfival kapcsolat vagy csak szeretnétek? Apukátokkal milyen a viszony, és a család mit szólna hozzá, ha szülőkkel egyidős társatok lenne? Csak szex- vagy komolyabb kapcsolatot tartotok elképzelhetőnek? Ti is érettebbnek tartjátok magatokat a korosztályotoknál vagy kimondottan az vonzó, hogy más közegből és háttérrel érkeztek?

2022. nov. 17. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
38%

Ha a 18-as által linkelt diagram igaz, akkor az ember egy nagyon elcseszett lény. A diagram szerint egy 13 éves a férfiak szemében vonzóbb mint egy 16 éves, pedig a pubertás még 16 évesen se fejeződött be sokaknál. Akkor mi értelme van a serdülésnek egyáltalán ha a férfiak úgyis a gyerekekre izgulnak? Egy 13 évesnek még be sem állt a ciklusa, sokaknak kb. ilyen idősen jött meg. Egy 13 éves lány amúgy is könnyebben belehal a szülésbe, mint egy 20 éves (mert ugye még a serdülőkor közepén van, a teste nem fejlődött ki rendesen, nem áll készen a gyerekszülésre). És régen a szülés volt az egyik leggyakoribb halálok a fiatal lányoknál. Szóval szerintem ez baromság, ilyenekkel csak a pedofilok nyugtatják magukat.


Én is ismerek idősebb pasikat akik azt hiszik, hogy bejönnek a fiatal lányoknak, közben meg a hátuk mögött mindenki creepy-nek tartja őket és csak kínból mosolyognak rá (én is lány vagyok és ki szoktuk beszélni a hátuk mögött mindig az ilyen férfiakat, hogy milyen undik).

2023. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
92%

#51


Lehet kibeszélitek, a barátnőid közben kínosan mosolyognak rád, hogy milyen uncsi vagy, aztán mennek harmincasokkal dugni. De neked nem mondják el, mert uncsi vagy.


Egyébként a 16 magasabb pontot ért el a grafikonon, mint a 13.

De szerintem is kicsit furák az eredmények, általában a 16-18 a legvonzóbb kor az ilyen statisztikák szerint.


Megjegyzem, pl ez a lány itt 13 éves, szerinted embertelen pedóság ha valaki dughatónak ítéli?

[link]

2023. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
8%

"Lehet kibeszélitek, a barátnőid közben kínosan mosolyognak rád, hogy milyen uncsi vagy, aztán mennek harmincasokkal dugni. De neked nem mondják el, mert uncsi vagy."


Xdddd. Vergődjél csak, tata.

2023. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
87%

Húú, látom, ideget ért :D Meglesz!


De én azt mondom, ha valaki ilyen uncsi, legalább grafikont tudjon olvasni.

2023. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
83%
2016-ban az akkor 16 éves exem egy 54 éves fószerre cserélt le
2023. máj. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
92%

52

Két tonna smink miatt van

2023. aug. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
28%
Vannak olyan lányok, akiknek az idősebb fiúk tetszenek (kb 22-30), és a szülei normálisak, nem tiltják el a gyereküket a párjától?
dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

57

Vannak, de csak időlegesen, ugyanis megnőnek. Butaság kor alapján párt keresni, bár az igaz, hogy kb. mindenki azt csinálja.

dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
77%
Nem kor alapján keresek, de olyan lányt szeretnék, aki még szűz. Illetve nem égett ki, gondolkozásában nem olyan merev, komor, hanem olyan, mint egy gyerek (én is ilyen vagyok). Persze 20 felett is vannak ilyen lányok, de elég ritka, és általában rég foglaltak, akár már gyerekük is van! Sokan 15 évesen összejönnek az első párjukkal és velük öregszenek meg. Nagyon sok ilyet ismerek.
dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 2 pofont azoknak osztanam ki, akik pedofilezik a 30 éves szuz sracot aki tisztesseges kapcsolatot keres 18 evessel.
dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!