Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Apakomplexusos lányok! Mekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok! Mekkora korkülönbség az elegendő?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok és milyen korú párt akartok? Volt már jóval idősebb férfival kapcsolat vagy csak szeretnétek? Apukátokkal milyen a viszony, és a család mit szólna hozzá, ha szülőkkel egyidős társatok lenne? Csak szex- vagy komolyabb kapcsolatot tartotok elképzelhetőnek? Ti is érettebbnek tartjátok magatokat a korosztályotoknál vagy kimondottan az vonzó, hogy más közegből és háttérrel érkeztek?

2022. nov. 17. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
86%
#18 Ez így igaz, senki nem lesz egyik napról a másikra vonzó, éppen ezért nehéz is megmondani, hogy mikortól normális vonzónak tekinteni valakit, de szerintem úgy a legegyszerűbb és a leglogikusabb felfogni a dolgot, hogy van egy skála, ami az első menstruációtól kezdődik(Ha ez 7 évesen van akkor akkor, ha pedig 13 akkor meg akkor), tehát akkor kezd kialakulni a szexuális kisurgázása a lányoknak, de valójában annyira az elején vannak még 7-9-12 évesen ezen a skálán, hogy csak annyit fog fel belőle egy férfi ösztönösen egyenlőre, hogy csinosodnak, és mivel kb. 14-16 éves korára lesz egy lány azon a szinten biológialag ezen a skálán, hogy egy gyereket is egészségesen kitudjon hordani, így ilyen tájt is fog ténylegesen szexuális késztetést is érezni egy lány iránt egy férfi.
2022. nov. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
35%
#20 Utolsó vagyok. Figyelj, szerintem ha valaki csak a fiatalsága miatt kell az azért elég nagy görénység a lánnyal szemben és ezt úgy mondom, hogy srác vagyok. Az egész hozzáállásod a témához eléggé azt a hatást kelti bennem, hogy ha majd idősebb lesz, akkor nem is fog neked kelleni, mert akkor már "elhasznált" lesz és akkor majd keresni fogsz egy másikat azzal az indokkal, hogy befásult a csaj, miközben valószínűleg csak megkomolyodott hozzád képest az évek alatt, egy fiatal lány, aki most kezdte az életet nem is sejtheti, hogy te így vélekedsz a nőkről. Amúgy ha jól tudom a legtermékenyebb az első menstruációkor egy lány, tehát akár 7 évesen is, szóval ennyi erőből a 15-16 is elhasznált már.
2022. nov. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim válasza:
92%
Az én 19 éves exmenyasszonyomnak egy 45 éves, alkesz nagypapa volt a szeretője. Baromira odavolt érte.
2022. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
24%
18 éves exem egy 44éves gazdag vénember miatt dobott ki. De, hát ő tudja hogy mit veszített..
2022. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
65%

17 vagyok, és minimum 10 év különbség kell ahhoz, hogy igazán vonzódjak a pasihoz. Volt már tapasztalatom nem is kevés, ezért tudom, hogy kapcsolatot idősebb pasival soha. És ha olvassa ezt hozzám hasonló lány, akkor neki sem javaslom.

Jelenleg egy közel 40 éves férfival járogatok össze, és vmi eszméletlen, eddig vele élveztem legjobban a dolgot, és a társaságában lenni is nagyon jó, biztonságban érzem magam.

Apámmal a viszony sajnos kb nulla.

Nem vagyok érettebb a korosztályomnál, sőt, pont ezért vágyom egy idősebb férfi karjaiba, hogy vigyázzon rám, terelgessen stb :)

Viszont az kétségtelen hogy kicsit komolyabb (vagy jobban mondva komorabb...) vagyok mint a korosztályom, bár lassan beérnek engem, főleg fiatalabb koromban volt ez nagyon feltűnő.

2022. nov. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
75%

Ápoltság, egészséges és ápolt fogak, sportos életforma, elegancia, műveltség, humor,

biztos egzisztencia, nem iszik, nem kábítózik, nem nőzik mellettem.

2022. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
#26 ez egyik kérdésemre sem válasz. szerintem máshova szántad és félrement.
2022. dec. 3. 15:49
 28/65 anonim ***** válasza:
67%
Nem azért, de az ENSZ-ben több mint 30.000 eset áll vizsgálat alatt pedofil papok ellen.
2022. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim válasza:
90%
Volt egy csapattarsam 18 volt a faszija meg 50.
2023. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
0%
A pedofilokat tárt karÓkal várja a rendőrség gyermek-és ifjúságvédelmi csoportja.
2023. jan. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!