Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Edzöteremben mennyire nyitotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzöteremben mennyire nyitottak a lányok az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nulla
2022. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az remek 😅
2022. dec. 10. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Oda nem ismerkedni mennek. Le is döbbennek, ha megszólítják őket.
2022. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se nagyon. Edzeni járok oda, nem dumálni. De ha valaki normálisan közeledne, nem utasítanám el élből
2022. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Én nyitott vagyok rá, ha olyan jön oda aki szimpatikus.
2022. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna, ha normális az illető, és megfelelően közelítene meg (nem tolakodva, megvárja, míg befejezem az adott gyakorlatot stb.). Szerintem az edzőteremben jó barátságok születhetnek, úgyhogy párkapcsolatok miért ne kezdődhetnének?
2022. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!