Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj ha egy extrovertált és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy extrovertált és egy introvertált ismerkedik, esetleg összejönének?

Figyelt kérdés

Magáról azt állítja, hogy introvertált. Észre vettem, hogy vissza húzódó, viszont tud törődő lenni és nagyszerűen beszélek vele, megértem magam vele. Ő rólam azt állítja extrovertált vagyok🤣. Lehet van benne valami, mert nagyon pörgős, hülye, vicces vagyok, de, hogy ő ezt szereti úgy veszem észre, viszont ha nem is mondja cseppet sok neki. Néha vannak ilyen napjaim

igaz, de jobban én is visszahúzódó, antiszociális vagyok. Lehet velem nagyon mélyen komoly dolgokról beszélni, amit néh túl komolyan is veszek és ha kérik tőlem akor átváltok és elő jön a komoly arcom. Az embereket nem szeretem vékép, 1-2 emberel beszélek, viszont néha így a suliból 3-4 ismerős arcot leszólítok (nagyon ritka). Szeretem a távolságokat tartani, nem bízok senkiben és a legjobbarátok kétezésében sem hiszek. Nekem már ez is így sok, hogy ezzel a fiuval írogatok (mindennap mosta már), de nem zavar, mert szeretem (csak az energiam megy le kicsit, mert ugye ő nem kezdeményező és nekem kel, most már tuti, hogy kedvel szóval az nem lehet probléma és elkezdet ő is néha kezdeményezni, tegnap pl rám írt semmiből semmi, hogy mit ettem...). A két, három személy (barátnőim) is olyanok, hogy nyugodtak. Én az ilyen emberekkel jobban megértem magam (mert nekik szükségük van humor ra-> az vagyok én, nekem szükségem van figyelésre-> az ők, viszont ha olyan napom van, hogy senkit se kérek magam mellé, akor azok ők, mivel nem zavarja őket a dolog-> vannak melletem elbeszélgetünk nyugodtan, cseppet a hangulatom szarul van vagy nyugodtan-> de az a túl nyugodt fárdtnak értem) Szerettem a vicces humoros embereket is, de az már személység kérdése, hogy kit (van egy-> szeretem a személységét, viszont vele meg sokat veszekedek, mert nagyon egymformák vagyunk, és számára fárasztó vagyok)Ezért engem nem nagyon érdekel mostanában. Ha beszélésre kerül

sor és ő neki is van kedve akor nekem is van kedvem (de az nem olyan, mint azzal 2-3 nyugodt személyel). Nem hiába mondják, hogy az ellentétek vonzák egymást. Ezzel a fiuval, aki introvertált fajtának nevezi magát nagyon jól érzem magam. Semmi probléma. Szóval ma ahogy írtunk, férre ismert, mert én magyon nem vagyok társaság kedvelő. Lehet azért eset le neki úgy, mert szerelmes vagyok belé én ezt nyíltan közöltem (hát most mit titkolózak szeretem és kész, az eleinte nehéz volt nekem bevalani, szorongttam is, de mostanra már beletörődtem az érzésbe, hogy már tudja)Remélem nem vagyok túl sok, mert ha meg ismer élőben rá jön. (Amúgy csak ezzel a 3-2 emberrel vagyok ilyen nyíltabb csak amúgy) Most pl. az az időszakom van, hogy mindneki hadjon békén elutazok Kínába (jöhetne ő is velem, felisajánlom neki🤣). Az igaszság az, hogy a szerelem az megváltoztatot mondhatjuk így is.


Tudom most komplekt hülyének nézzhetek🫡 (van humorom azt meg kel hagyni, nem is kicsit)


ápr. 3. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se baj.
ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áll
ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő érettség és értelem esetén egyáltalán nem baj.
ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem baj, csak hosszú távon működésképtelen.
ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gond ez
ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!