Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kihalóban vannak a rocker...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihalóban vannak a rocker lányok? Itt felén egyáltalán nincsennek,1-2 akad, de azoknak is barátjuk van, vagy egyáltalán nem ismerem őket, csak szembejönnek az utcán.17/f

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"egyáltalán nincsennek,1-2 akad"

Ellentmondás, nem?


"vagy egyáltalán nem ismerem őket, csak szembejönnek az utcán"

És aki szembejön az nem létezik? Vagy csak ha ismered?


Nem igazán értem, mit szeretnél megtudni...

2015. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

nincsenek :D ismerek több 20-at :) 16/f

bár én örülnék ha több lenne...

2015. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

"egyáltalán nincsenek"

"szembejönnek az utcán"

meghalok rajtad tesó... xddd

2015. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Valami rockkoncerten, rockerbulin (vagy tudja a rák, hogy hol szoktatok bulizni) próbálkoztál már?
2015. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen ambivalens volt ez így, nem gondolod?

De ahogy előttem is írták, vannak. Igaz, kevés olyan, aki nem divatrocker, de azért leledzünk még, nem kell aggódni! :D

2015. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Nincsenek kihalóban, vannak még, csak nem itt próbálkoznak, ha meg van barátjuk, ne csodálkozz, hisz kevesebb van rocker csajból, mint tucat csajból, gyorsan viszik őket :D
2015. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Itt vagyok, de barátom van... :D Ez a kérdés kissé furán sikerült, no mindegy. :D Vannak rocker lányok, ismerek is néhányat. Csak sem én, sem ők nem azok a típusok, akik mindig kirívóan öltöznek. :) Egy olyat is ismerek, de ő tényleg divatrocker, kifejezetten azokat a bandákat hallgatja, tipikus kamasz kori lázadás, pár év és kinövik az olyanok. Menj fesztiválokra, koncertekre, ott találsz eleget. :D 17/L
2015. júl. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!