Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek miért nem jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért nem jönnek be az emo/rocker lányok?

Figyelt kérdés
Én pont egy 14 éves emo-rocker lány vagyok, és mindenhol azt olvasom,hogy ti, fiúk, az ilyeneket nem kedvelitek... tapasztalni viszont mást tapasztalok, mert ennek ellenére sok fiúnak bejövök.. annyi lenne a kérdésem, hogy mi bajotok az ilyen lánaokkal, miért nem tetszenek nektek?:D
2015. júl. 20. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egyáltalán semmi bajom velük :D

Sőt..még tetszik is kicsit :DD

17/f

2015. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Semmi bajom sincs velük... 17/F
2015. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
14/f , emos?? kösz nem , hülye ruha , stílus , rocker , hmm , talán , de azok se , olyan modortalan meg durvák :D
2015. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Mert senkinek nincs kedve olyanokkal lenni akik utálják az életet és bárcsak meghalnának azt kívánják maguknak(emo), de pl. Egy életvidám pörgős stílus pl.: Hip-Hop már egészen szabadabb, jobb.
2015. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem semmi bajom nincs velük. Mindig is egy emo barátnőre vágytam.
2015. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehet az oka hogy a rock egy elég fiús stílus öltözködését tekintve és sok lány nem találja meg ennek az öltözködésnek a nőies formáját/stílusát. Akinek rocker stílusa van de emellett nőies az szerintem pont hogy nagyon vonzó. De ha nem akkor viszont túl fiúsan néz ki az meg eléggé kizáró ok lehet. De ez mindenféle stílusnál így van.
2015. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Spectre_R42 ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint tetszenek :D

19/F

2015. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom sőt még örülnék is egy ilyen lánynak.
2015. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:

Hát nagyon nem így van,sőt...

A korod viszont már más.

2015. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amíg nem vágdosod az ereid, és nem fested ki magad mint a gótok, és tudsz a fekete ruhákon kívűl mást is hordani akkor nem zavarna. :) viszont a kor, és a zenei stílusunk eléggé eltér, szóval ezért valószínűleg nem jönnél be :D
2015. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!