Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az lehetséges, hogy több éven...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy több éven át próbálkozok a lányoknál, de semmi, aztán ráírok kettőre (egyik haverom exe és az exnek az ismerőse) és hirtelen lehet akármi bármelyikkel?

Figyelt kérdés

Ez balszerencse vagy rossz módszer vagy mi? Eddig semmi, most meg BUMM!

Egyszerre kettő! Szóval mi van?! Nem értem... Rossz lehetett a technikám? És általában mindegyik lány akivel össze akartam jönni azt mondta, hogy jóképű vagyok! 14/F



2016. júl. 19. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
több éven 14 létedre?? Mikor kezdted a csajozást? félhónaposan?? :d
2016. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem :'D Na jó... Hülyeség 2-3 max. 4 éve :-)
2016. júl. 19. 00:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túl fiatal voltál még és a lányok is akiknél probálkoztál.
2016. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 likebike ***** válasza:
Persze,10 évesen 2-3:DDD.Beképzeled,nem jártál velük,csak együtt fogócskáztatok,ennyi.Amúgy meg ne fényezd itt magad,ha olyan jóképű vagy,mint ahogy mondják,akkor miért ide írogatsz?
2016. júl. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagy számok törvénye. Az ember próbálkozik, aztán egyszer csak sikerül. Szerintem egyszerre csak eggyel kezdj, és az, hogy most hirtelen kettővel is lehetne bármi ne részegítsen meg, mert az lehet, hogy ellenszenvessé tesz. Sok sikert, jó "munkát" a hódításhoz, még nem vagy kész! Még bármi lehet, szóval csak okosan :-)
2016. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldj privátba képet és mondok véleményt
2016. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!