Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatom meg életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatom meg életem szerelmét? 13/F

Figyelt kérdés

Volt már sok "barátnőm" ugye osztálytársak stb.

Most már hosszabb távú kapcsolatot szeretnék akár több éveset is.Hol kéne keresgélnem?



2016. aug. 16. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Szegenykem....azt hiszed azok igazi baratnok voltak? 😂


Csak annyi volt az egész gondolom hogy csokoloztatok meg fogtatok egymás kezet.

2016. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
13 évesen legózz inkább.
2016. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyet ertek a #2-sel :D xD
2016. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem 13 évesen még ne keresd életed szerelmét majd max 16-17 évesen lehet komoly kapcsolatod:)

16/l

2016. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az Életem Szerelme nevű társkereső oldalon:3
2016. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zsombor1969 ***** válasza:
0%
Ne legyetek ilyen negatívak szerencsétlen kérdezővel. Általában először ismerj meg valakit barátként, ne csak látásból járj vele, így megismered a hibáit is a rózsaszín köd ELŐTT!. Szóval először barátkozz lányokkal vagy 2 évig, aztán :)
2016. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai egy komoly kapcsolatra gondolni. 13 évesen még inkább a barátokkal kell foglalkozni, a szüleiddel lógni sokaf stb stb.. Mert később ezekre már nem lesz ennyi időd.
2016. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Voltak olyanok, akik 12 évesen terveztek házasságot, és valóra is valtották, de ez nagyon ritka, és a mai giatalok többsége a külsőre hajtanak.

Szóval ne szomorkodj, van idő!

12/L

2016. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan ezen gondolkozol 13 évesen? Életed szerelmén?Ilyen korban inkább a házi feladatokkal foglalkozz, a szüleiddel a barátaiddal.Majd ha már min.leszel 16-17 éves jön a "lázadó"korszakod nem fogsz ezekkel foglalkozni.ÉS az sem biztos, hogy 16-17 évesen lesz komoly kapcsolatod..Persze minden fiu másabb, de a fiúk később érnek meg egy kapcsolathoz. Meg az igaz szerelmes,életed szerelmét nem kell keresgélni jön magától..nem kell eröltetni :) ÉS nem kell szomorkodni mert 13 évesen nincs életed szerelme..hisz még az életed most kezdődött el!!!!!!!!!
2016. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as. Ez általában vallási okokból szokott lenni, vagy épp régen volt divat. nem tudom hogy 12 évesen eljutottál-e oda töriből, és tudom hogy csak pozitív akartál lenni, de még haggyad ezt a témát :D
2016. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!