Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze sohasem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze sohasem senkivel?

Figyelt kérdés

Igényesen öltözök, rendes a hajam, adok magamra, sportolok, a strandon minden lány megnézi a a felső testemet.(nem vagyok kétajtós szekrény, de jó kondiban vagyok) jó a humorom (mindenki ezt mondja). Nem vagyok csúnya és unalmas. Miért nem jön össze sose egy szép lánnyal a kapcsolat? :(


16/f


2017. szept. 4. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy lánynak bejössz-e, legkevésbé sem azon múlik, hogy ő (a te szemednek) szép-e. Sok dolog kell ahhoz, hogy valakivel kölcsönös legyen a vonzalom. Előbb-utóbb fogsz magadnak találni valakit, hidd el!:)
2017. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
talán nem "fullos" csajra kell hajtani,ha csak a kinézetét nézed abból sosem lesz komoly kapcsolat ha nincsenek mély érzelmek
2017. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én már minden típusnál próbálkoztam szinte.
2017. szept. 4. 22:48
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Ezt ennyiből lehetetlen megmondani. Leírtad pár pozitív tulajdonságod. Nyilván vannak negatívak is, és nyilván nem a pozitív tulajdonságaid miatt nem jön össze. Egyébként meg simán lehet, hogy nincs veled semmi baj, csak még nem találtad meg a megfelelő embert. Viszont csak szólok, hogy a külső nem minden, ne legyél ilyen felszínes. Én is hasonló helyzetben vagyok, de eljön még a mi időnk. :)
2017. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
"A külsö nem minden"... Ja. Csak éppen ha nem vagy túl szép, esélyt se kapsz arra, megmutasd, milyen a belsőd. Ilyen elcseszett a mai világ, öröm benne létezni.
2017. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. :)
2017. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Még nem találkoztál velem
2017. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött még össze semmi, szóval nem vagy egyedül, és azért mert nem vagyok egy "topmodell". Vékony vagyok, de az arcom nem az az ideál, így eddig senki nem adott mégcsak egy esélyt sem. Szerintem kedves, segítőkész vagyok mindenkivel, de a mai világban, ha nem vagy "tökéletes", már senkinek nem kellesz...
2017. szept. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Igazából nézhetsz ki jól, ha egy lány közelében nem tudsz megszólalni. Lehet nem vagy eleg nyitott
2017. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mindenkivel el tudok beszélgetni, akár komolyan, akár viccesen
2017. szept. 5. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!