Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze sohasem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze sohasem senkivel?

Figyelt kérdés

Igényesen öltözök, rendes a hajam, adok magamra, sportolok, a strandon minden lány megnézi a a felső testemet.(nem vagyok kétajtós szekrény, de jó kondiban vagyok) jó a humorom (mindenki ezt mondja). Nem vagyok csúnya és unalmas. Miért nem jön össze sose egy szép lánnyal a kapcsolat? :(


16/f


2017. szept. 4. 22:40
1 2
 11/14 anonim válasza:

Túlságosan akarsz magadnak valakit... majd lesz valaki, ha ennyire feszülten keressed soha nem találod meg.. :D

anno nagyim mondta nekem, és igaza volt.. :)

2017. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet magadról, szívesen segítek.


17/l

2017. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem a keresztneved?
2017. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A fiút a türelem teszi férfivá. Lehet csak 1 napot, 1 hetet vagy akár 10 évet kell várnod arra a lányra, akivel lesz majd kapcsolatod, de hidd el megéri és ha ott az alkalom, akkor ragadd meg. Ezzel nem azt mondom hogy nyomulj, mint valami mérgezett egér, hanem hogy ne engedj elmenni egy olyan kapcsolatot, amiből lehetne valami.
2017. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!