Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, van olyan akinek ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan akinek ez nem kizáró ok?

Figyelt kérdés
Flegmaság, szarkazmus, nagyon alacsony empátia, de kedves és tud szeretni

2018. márc. 18. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Helyzetfüggő, de szerintem nem kizáró ok
2018. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Saku14 ***** válasza:
69%
Lehet vonzo is :)
2018. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, de teljesen kizáró ez a 3 együtt.

A szarkazmus még csak-csak elmegy (néha), a flegmaságot rosszul kezelem, mert nagyon idegesít. A nagyon alacsony empátiánál meg már alapból elpattant a rózsaszín cérna. Mivel én minden nap arra törekszem, hogy még empatikusabb legyek, így egy ilyen vki teljesen visszahúzna és amugy sem hiszem hogy sokáig bírnám vele egy légtérben kedvessèg/vonzódás ide vagy oda.

Remélem így is találsz valakit aki szeret, de végső soron mégse lenne olyan borzalmas dolog egy kicsit jobbra/többre törekedni😉 (Hátrányod garantàltan nem származik belőle)

2018. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
:)
2018. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Problémám van az utolsó 3 összehozásával... Nehéz elképzelnem (simán lehet, hogy bennem van a gond :)), de végülis mindegy, az alacsony empátia nálam azonnali menekülést jelent. Nekem kiemelkedően magas, nem lenne összhang, az élet minden területén okozhatna ütközést ez. Legalábbis számomra így tűnik, nem tudom, milyen egy roppant nem empatikus ember, végülis vannak olyan tulajdonságok, amik félig-meddig át tudják hidalni a nehézségeket a hiánya miatt...
2018. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emberekkel nem vagyok általában túl együtt érző, szarkasztikus annál gyakrabban, a kedvesség meg a szeretet is alap... szóval magamból kiindulva ez nem lenne gond, mert engem is sokan szeretnek. Meg én is magamat.

A flegmaság az már neccesebb... vannak kifejezetten flegma ismerőseim, és kb. pont nem érdekel a többi tulajdonságuk, mert a flegmaság annyira elnyomja.

Lehet valaki bármilyen kedves meg szerethet meg minden, de ha ezt ilyen útszéli stílusban adja elő, akkor semmit nem ér... ha mellette még alapból bunkó is mindenkivel, akkor nem tudom, mi lehetne benne vonzó.

Egyáltalán hogy vinnék haza pl. a szüleimnek meg a barátaimnak bemutatni egy olyan fiút, aki nem tud két szót kinyögni szemforgatás meg vállrángatás meg "pf, kit érdekel" és hasonló beszólások nélkül...

Viszont (sajnos) van a társaságomban olyan pár, ahol a srác egy igazi flegma, paraszt, suttyó, bunkó tapló tajparaszt, a barátnője meg egy aranyos, kedves, cuki, de nagyon buta csajszi.

Szóval, ha valaki elég hülye, és megvan mondjuk közöttük a szexuális vonzalom, akkor simán lehet így is barátnőt találni.

2018. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!