Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Evolucionisták/ateista melegba...

Evolucionisták/ateista melegbarátok! Mivel magyarázzátok, hogy létezik két nem. Férfi és nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem: ha nem számítana semmit a nem. Miért nem egynemű emberek alakultak ki az evolúció során. Akik önmegtermékenyítőek, mert létezik ilyen állatfaj. Nem véletlen van férfi és nő! Mit gondoltok?

2015. máj. 15. 13:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
23%
Én írtam a 27-est. Megváltoztatni akarsz mindent és még törvényi védelmet akarsz adni a homoszexuálisoknak. De ezt a heteroszexuálisok ellenében is teszed. Valaki azt írta mit tett le egy heteroszexuális amikor annyi homoszexuális meg letett. Letett lehet, de nem merte ország világ előtt propagálni a másságát, mert bármit tett volna le nem fogadják el. Most szeretném ideírni azt amit egy homoszexuális nem tudd ha homoszexuális marad megtenni. Házasságban élek és nővel. 48 éves vagyok és öt gyermekem van és már két unokám. Ha egy gyermekem is állami gondozásba került volna foggal körömmel küzdöttem volna hogy ne egy nemű emberek neveljék. Mit tanított volna neki gyermek nemzésről egy férfi és nő szeretetéről? Netán szülésről?Semmit ha neki az undorító. Öt gyermek, én nemzettem, nem tárgy feltalálás hanem öt ember, akik újból férfi és nőként gyermeket fognak nemzeni és nem kérnek örökbe. Ezzel tettem igazán egy nemzet asztalára. Ez az öt ember mind nem lenne ha én jobban szerettem volna egy férfi segget mint egy nőt. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam és nem gondolom hogy ilyen családi hátérrel más véleményem lehetne a homoszexuálisokról.
2015. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

Elég szomorú, ha saját jelentőségedet csak a gyerekgyártásban látod.

Nem vagyok homopárti. Számomra semlegesek. Az ÉN génjeim továbbadását semmiben nem akadályozzák. A tiedet sem. Az ég egy világon nem ártanak neked semmit, de gyűlölködsz ellenük.

Én speciel nem csípem a macskákat, mert számító, hálátlan háziállatoknak tartom őket. Nem is tartanék soha.

De ha az utcán látom, hogy egy vásott kölök kerget, bánt egy macskát, csak azért, mert épp olyan kedve van, mert valakit utálnia és bántania kell, mert ettől érzi többnek magát, na annak szétrúgom a ..csáját.

Ezt érdemlik a homofóbok is.

2015. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
84%

Heteroszexuálisként nem értek egyet homo ismerősöddel abban, hogy a dunába kéne lőni a gusztustalan vonagló nőimitátorokat a pride felvonuláson. Nyilván az átlagos melegek életét is megkeserítik, de provokációjukkal bizony tükröt tartanak a többségi társadalm elé, hogy kik is vagyunk, hol is tartunk a toleranciában, mennyi a társadalmi frusztráció itt, mire számíthatnak a kissebbségi csoportokhoz tartozók, végső soron mennyire vagyunk civilizáltak. Tapasztalataim szerint minél keletebbre megyünk, annál elkeserítőbb a helyzet. Mo. ebben is a középmezőnyben foglal helyet, mert míg Londonban, vagy Barcelonában minden különösebb atrocitás nélkül fel tudnak vonulni a bíszbzik, nálúnk megdobálják őket habzó szájú félállat honfitársaink, de Belgrádban még agyon is verik őket az ottani "nemzetféltők".

Persze erre az a reakció, hogy "ugye rohadt liberális gcik jólesik nektek, ha rossz a bizonyítvány, ha szégyenkezni kell a magyarországi közállapotok miatt, mert utáljátok a magyart!"

Pedig dehogy!

Csak azt utáljuk, hogy a mi szeretett hazánk levegőjét is mérgezik az Andrássy úton ködobáló, üvöltöző intoleráns barmok.

2015. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

"provokációjukkal bizony tükröt tartanak a többségi társadalm elé, hogy kik is vagyunk, hol is tartunk a toleranciában, mennyi a társadalmi frusztráció itt, mire számíthatnak a kissebbségi csoportokhoz tartozók, végső soron mennyire vagyunk civilizáltak"

Lehet, bár kétlem, hogy tömegesen ez lenne a jellemző gondolkodás az ott táncikálókban. Inkább az elfojtott frusztráció és a túlkompenzált kisebbségi érzés alkalmi kitörése.

Csakhogy éppen a mai helyzetben, itt, nálunk ez olaj a tűzre és rengeteget árt a nem exhibicionista homokosoknak is. Okos ember nem jár sztepptáncot aknamezőn. Lásd Charlie Hebdo esete, más kisebbséggel. Ez nem menti fel a támadókat, egyáltalán. De a provokáció csak rossz vért szül és szabad út a láncreakciószerű elmérgesedéshez.

Így lett szerb-horvát háború két focicsapat drukkeri ellenségeskedéséből. Veszélyes dolgok ezek.

2015. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
14%
32-es. Igen többnek érzem magam így apaként amely gyermekeket én nemzettem, mintha bármit is feltaláltam volna. Ez az ami semmit nem jelent két homoszexuális férfinak mert bármennyit nyomják egymást gyermek nem lesz belőle.
2015. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Igen többnek érzem magam így apaként amely gyermekeket én nemzettem, mintha bármit is feltaláltam volna."

Hát, tudod, ez a társadalom szempontjából elég szomorú. Én még nem házasodtam meg, de majd nagyon szeretnék gyerekeket, és biztos, hogy ha egész életem során semmi mást értéket nem tudnék produkálni, csak a gyermekeimet, akkor is büszke lennék rá. De eszembe nem jutna, hogy csak ettől többre tartsam magam valakinél.

2015. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 anonim ***** válasza:
4%
Én meg azt utálom hogy külföldi pénzből támogatott rendezvényt amit az ott lakóktól meg sem kérdeztek akarják e. El kell viselnünk mert ez a propagálása a másságnak. De ha ugyan oda heteroszexuális felvonulást rendeznek. Kamion félmeztelen táncos lányok és fiúk hirdetnék a férfi és nő kapcsolatát. Akkor arra nincs engededély mert az közerkölcsöt sért. De a meleg felvonulás az nem. Tudom mert én adtam be és a rendőrség elutasította. Látható az országban hogy dolgozik a kettős mérce. Ezért kellene ott Dunapentele melletti tisztáson tartani a meleg felvonulást. Mert ebben is külföldi érdekek és politikusok hozzák meg a döntéseket. Nem az amit az ott élő emberek döntenek.
2015. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 Wadmalac ***** válasza:
100%
37: ezért mondtam, hogy olaj a tűzre és csak árt.
2015. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
0%
36-os. Te meg a homoszexuálist tartod többre.
2015. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
34%
32-es, Ezért hiszed, hogy gyereket gyártani az nem olyan ami számítana. Ebben is a család egysége a legfontosabb. A család egy férfiből és egy nőből áll. Az 5 éves fiam látott ilyen férfipárt. Nem örültem neki és megkérdezte: Apu és itt melyikük lesz anyuka? Meg akartam magyarázni, hogy ők úgy szeretik egymást mint én anyut. Erre azt mondta azt nem lehet ez olyan mintha én szeretném Tamást az oviban. De hát az fúj! Nem tudtam megmagyarázni neki, hiszen csak a mi férfi és női szülői példánkat látta. Mit is láthat egy olyan gyerek aki egy egy nemű családban nő fel és felteszi kérdést ha egy nőt és férfit lát együtt és kérdezi mit csinálnak. Az egynemű családban a férfi és nő kapcsolat lesz a fúj. Nyilvánvalóan nagyobb hatással lesz rá a saját családja és ő is nagy valószínűleg a homoszexualitást fogja elfogadni.
2015. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!