Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Evolucionisták/ateista melegba...

Evolucionisták/ateista melegbarátok! Mivel magyarázzátok, hogy létezik két nem. Férfi és nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem: ha nem számítana semmit a nem. Miért nem egynemű emberek alakultak ki az evolúció során. Akik önmegtermékenyítőek, mert létezik ilyen állatfaj. Nem véletlen van férfi és nő! Mit gondoltok?

2015. máj. 15. 13:37
 61/106 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még az is szörnyű, hogy egy ilyen izmozó barom a "ledegradál"-tól, meg néhány vesszőhibától eltekintve olyan mondatokat ír, mint aki járt iskolába, és az nem is múlt el nyomtalanul, tehát nem is az intellektuális szinvonal legalján áll, mégis így gyűlölködik.
2015. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 anonim ***** válasza:
0%
Nektek homokosok mindenki barom, meg sötét, meg állat, meg bunkó mert titeket nem értenek meg. Csak itt mertek nagy legények lenni. Az utcán meg amikor jön szembe tíz húsz kopasz fej akkor meg sem mertek szólalni úgy vagytok befosva. pedig ha nem akarnád a heterót meggyőzni az igazadról hanem hagyod hogy csak elviseljen akkor semmi bántódásod nem esne. De mintha a homokosok szeretnének provokálni. Persze arc nélkül. De ha kiderül, hogy ki vagy akkor nagyon gyorsan menekülsz!
2015. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 anonim ***** válasza:
0%
Akkor találkozzunk! Ne légy beszari!
2015. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Ha nem velem akkor ellenem. Amióta a világ a világ azóta ez így van."

Ühüm, sajnos sok embernél így van. Ezeknek köszönhető a sok polgárháború, a sok ellenségeskedés. Akik nem tudnak anélkül élni, hogy ne csapódjanak oda valami csordához, hogy ne gyűlölhessenek valami másik embert, népcsoportot, csak azért, mert azok is élnek. Ti vagytok a lámpaoszlopra húzók, a könyvégetők, a géprombolók, a kulákverők. És nektek köszi, ha 100 év múlva már nem lesz emberiség. Nem a homokosoktól fogyunk el, akármekkora a népszaporulat, ti megtaláljátok, kit kell kiirtani. Grat.

2015. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Wadmalac én vagyok az apuka akit ledegradáltál."

Nem, öregem, te degradálod magad az életfilozófiáddal.

"A fiaim megennének reggelire. Megmutattam mit írtál csak annyit mondtak csak szedjem ki belőled hol akarsz találkozni és szívesen megmutatnák neked hogyan kell tisztelni egy másik embert."

Grat a nevelésedhez. És nincs semmi érved, hát maradt a "bebszok egyet". Embert tisztelni, persze, ahhoz verés kell. Nem, ahhoz emberként kellene viselkedni. Látom, ha megszakadsz, sem fog neked sikerülni.

És a fenyegetéseddel meg BTK paragrafusba kerültél. Rögzítem és BÁRMI atrocitás fog érni, csak egy karc az autómon, tudom, hova forduljak vele. Remélem közös cellában fogtok rohadni. Tudod, ott bent a másság is más.

2015. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 Wadmalac ***** válasza:
100%

Azért tök jó, hogy csak azért, mert nem vagyok hajlandó ok nélkül gyűlölni a homoszexuálisokat, máris én is szemét provokáló bzi lettem. :D

Hihetetlen, hogy emberek nem tudnak anélkül élni, hogy ne legyen valaki, akit gyűlölhetnek.

2015. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
0%
67-es most mindent leírtál. De a világ. És még nem is láttál igazi borzalmat. Ahol csak azért szúrják ki a szemed, meg gyújtanak fel élve mert más vallású vagy. A barátom idegen légiós volt. Én is hivatásos katona voltam. Harcolt Ruandában. Onnan küldte nekem a képeket. Ez még 1994-ben volt. Hogy találtak egy négert aki homoszexuális volt. Fiú gyerekekkel is csinálta. Mindenki levágott belőle egy darabot.Élve. Kiszúrták a szemét, levágták a farkát, levágták a füleit, kivágták a hasát hogy a beleit is lássák. Órákig szenvedett mire meghalt. A néger öt éves gyerekek rugdosták a hullát, és azon röhögtek mi maradt belőle. Erről most vannak felvételek. Van ilyen világ is. Ne ítéld el a heterót itt Európában mert furcsán néz rád. Vagy menjetek Ruandába és ott próbáljatok meleg felvonulást szervezni.
2015. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:
0%
Előbb halsz meg mint hogy egy heteró cellába kerülne. Még hogy neki a törvény mögé kell bújni!
2015. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 anonim ***** válasza:
0%
Wadmalac én vagyok az apuka. Nem kell a kocsid te kellesz. Nem leszek ott. De lehet, hogy neked egy fiam is elég lesz. Hozz BTK könyvet is. Azzal együtt is beszari vagy?
2015. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:
100%
#72 Észérvre még nem tellett tőled, csak a "megverek mindenkit" című izomagyú dumát nyomod, mert a mogyorónyi agyad csak ennyit bír. Habzzon csak a szájad, primitív homofób nyomorék, majd a sitten beverik.
2015. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!