Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Evolucionisták/ateista melegba...

Evolucionisták/ateista melegbarátok! Mivel magyarázzátok, hogy létezik két nem. Férfi és nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem: ha nem számítana semmit a nem. Miért nem egynemű emberek alakultak ki az evolúció során. Akik önmegtermékenyítőek, mert létezik ilyen állatfaj. Nem véletlen van férfi és nő! Mit gondoltok?

2015. máj. 15. 13:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
85%

És arra nem gondolsz, hogy a melegeknek is van anyja meg apja, ergo ők is azt látták, egy férfi és nő neveli őket, szerencsés esetben még szeretik is egymást. Mégis a saját nemükhöz vonzódnak, nem a másikhoz. Tudod miért? Mert ezt nem egy tanulható dolog. Ha heteró a gyerek, sose lesz belőle meleg, max. tetteti, de az egy külön téma. Ugyanígy egy meleg gyerekből se lesz heteró, akármilyen példát látott. Persze, a felvilágosult Amerikában vannak ilyen elmebeteg szektás táborok, ahol ki akarják belőlük nevelni a homoszexualitást, a végére pedig agymosott emberi roncs lesz belőlük. Keresztényi hozzáállás mondhatom.

Egy értelmes szülő pedig ezt elmagyarázza a gyermekének. Egy heteró kisfiú nyilván azt mondja az egészre, hogy fúj, ahogy a kelkáposztára is.

2015. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
10%
41-es. Ettől mégelismerted hogy egy hetero gyermeknek nem lehet elmagyarázni. Ezért amit leírtam igaz. Még ha neked nem is tetszik
2015. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:
100%

Elég korlátolt felfogásod van 45%-os apuka. De egyébként meg el kell, hogy szomorítsalak. Pár évtized múlva, akik születnek férfiak, mindegyikük meddő lesz. Természetes úton nem fog létezni gyerek, úgyhogy sírhatsz itt a gyerekgyártásról, attól még nem lesz igazad.


"Az egynemű családban a férfi és nő kapcsolat lesz a fúj."

Ennyire hülye, hogyan lehet valaki? Egy homoszexuális nem mondja hetero kapcsolatra, hogy fúj. Nem tudom, hogy te honnan hallottál ilyet, de gondolkodni ennyire nehéz? Ne aggódj egy homokos nem arra fogja nevelni a gyerekét, hogy ő is az legyen. Mellesleg nem lehet arra nevelni, ezt senki se választja. Homokosok is heteroktól vannak, mégsem heterok. Szóval hülyeségeket nem kell mondani.


"Nyilvánvalóan nagyobb hatással lesz rá a saját családja és ő is nagy valószínűleg a homoszexualitást fogja elfogadni."

Erre csak megint azt tudom mondani, hogy buta vagy, de mint a föld. Nem fogja elfogadni, ezen nincs mit elfogadni, ez egy létező jelenség és pont. Annyi lesz a különbség egy homoszexuális családban, hogy ők nem fogják a gyereküket kirekesztésre meg gyűlöletre nevelni. Szerinted a cigányok többsége miért viselkedik úgy ahogy? a társadalom minimum 50%-ban tehet arról, amit ők tesznek. Ha téged is gyűlölnének gyerekkorod óta, akkor te is ugyanez lennél.


"De ha ugyan oda heteroszexuális felvonulást rendeznek. Kamion félmeztelen táncos lányok és fiúk hirdetnék a férfi és nő kapcsolatát. Akkor arra nincs engededély mert az közerkölcsöt sért. De a meleg felvonulás az nem"


Az a baj, hogy az égvilágon fogalmad sincs, hogy miért vonulnak fel. Régen kivégezték őket(mellesleg van ahol még ma is: [link] ma még ott tartunk, hogy öngyilkosságba tiprunk másokat, ebben a társadalomban ez a normális. Magyarországon naponta minimum 6-an öngyilkosak lesznek. Ezek között az egyik ok a homoszexualitás. Ezért "vonulnak" fel. Az egy tény, hogy van pár idétlen gyökér, de az a baj, hogy te is ebből általánosítasz. Pedig neked is vannak homokos ismerőseid,haverjaid, családtagod, csak nem kötik más orrára. Én is homoszexuális létemre pontosan együtt tudok érezni a hetero társaimmal. Szoktam haverokkal csajokról beszélni, néha még segítettem is másoknak ilyen ügyben, tehát nem nagyon értem a problémád. Én is ember vagyok, nem vagyok tárgy, vagy egy elítélendő féreg. Sosem ártottam senkinek, ezután sem szándékozom.



Azt is elárulom, hogy a legtöbb ellentüntető, homokos, vagy látens homokos. Csak az öngyűlöletüket másokon töltik ki. Rengetek homoszexuális ebben a társadalomban még "gyereket csinál", és másik nemmel él. Mert ebben az országban a gyerekcsinálás az trend. Akinek nincs gyereke, azt kinézik. Persze nem meri sok szülő utána már bevallani, hogy megbánták, hogy gyereket csináltak. Pedig millió ilyen család van. "Család", na látod, az ilyenek pontosan nem nevezhetőek annak.


"Ettől mégelismerted hogy egy hetero gyermeknek nem lehet elmagyarázni."


Hát egy buta ember tényleg nem tudja elmagyarázni, de megint csak ismételgetem magam.

2015. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
100%
Azt is elismerem, hogy sokan többet ártanak a "felvonulással", mint elérnének vele bármi jót is. Ezt nem így kéne megoldani, de hát annyi hülye ember él ebben az országban, hogy az ilyen dolgok elkerülhetetlenek. Én is szívesen orrba vágnék pár barmot, hogy tudják már, hogy hol a helyük, de ez van. Senki sem tökéletes. A legtöbbje tudtommal normális, csak mindig a vonaglókról beszélnek, mert a média ezt vágja az arcukba.
2015. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
9%
43-as. Láttam már homoszexuális párokat. Nem szeretnék közéjük keveredni bármennyire véded őket. Az utcán nem akarunk egy homoszexualitást sem látni. Otthon a négy fal között azt csináltok amit akartok. Te lenézed a férfiből és nőből álló családot. Miért lenne minden férfi meddő? Ha még úgy lenne akkor te örülnél ennek? Akkor csak klón gyerekek születnének és te tapsikolnál mert összetudnának egy laborba hozni még egy homokost aki ugyan úgy nézne ki mint te? De ha neked ez a világ a víziód akkor abban szerencsére már nem élek. De ha ez így is gondolod akkor lesz aki mégjobban fogja gyűlölni a másságodat. Jobb ha nem írsz mert így tényleg utálni fogom a homokosokat!
2015. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:
0%
Meg ha hülyének nézel /amit én nem tettem meg/ akkor szépen találkozunk és kicsit átrendezlek!
2015. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim válasza:
87%

Utolsó: pedig nem tűnsz értelmes embernek. Meg amit itt a klónozásról összehordtál. Ha földbuta vagy egy adott témában, mi a frászért okoskodsz? Bár ez a hülyék sajátossága. Mesterséges megtermékenyítésről hallottál már életedben? Nézz utána.

Az egy nagyon gagyi elmélet, hogy a homokosokkal az a baj, hogy nem szaporodnak. Akkor ennyi erővel a meddő nőket, vagy egyedülálló embereket is utálhatod.

2015. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
0%
43-as. Engem soha nem tudnál meggyőzni a homokosságod igazáról. Még jössz nekem itt cigányokkal. Majd elengedünk Lyukobányán és meglátjuk hogy jössz ki élve. Ha rajtad múlna akkor cigányok és buz.k lennének csak az országban. Hát etre mondja a a magyar/ép gondolkodása hetero\: vagy te nem leszel, vagy én!
2015. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:
0%
47-es barom. Ha nincs már élő hímivarsejt mert nem lessz férfi és lefagyasztott sperma sem akkor csak úgy tudod megtermékenyíteni a nőt hogy más sejtből kell a megtermékenyítést végezni. Ez már a klonozási eljárás. De ha megegyszer sértegetsz akkor szétváglak kis homokos. Hol és mikor.
2015. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 anonim ***** válasza:
92%
#49 Primitív izomagyú barom vagy.
2015. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!