Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy férfiból teljesen véletlen...

Egy férfiból teljesen véletlen lesz incel? A társadalomnak nincs semmilyen felelőssége ebben?

Figyelt kérdés
dec. 30. 08:49
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
94%

#10 Ó ilyentől nem kell tartani. Autós témában is van egy folyton visszajáró, aki utána megállás nélkül a sértegeti a válaszolókat, itt a Tudományokban is itt van az inceles, biztos az összes többi kategóriában megtalálhatóak. Jelentjük az ismételt kérdéseket, jelentjük a provokatív válaszokat, semmi nem történik. De mikor pár napja az autósban megjelent és szóvá tettem válasz formájában is, hogy ismétel (ráadásul értelmezhetetlen a kérdés), akkor még én kaptam figyelmeztetést.


Szóval nem kell az ilyeneknek szankciótól tartaniuk. Csak nekünk, ha problémánk van vele.

dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
#11 Köszönöm az értékes infót, meg is van az újévi fogadalmam: GYK off.
dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

12


Nem lehetne inkább a pökhendi arroganciát félretenni és elfogadni, hogy másoknak lehet eltérő véleménye, eltérő élettapasztalataik és ennek következtében eltérő világképe?

Tényleg olyan nehéz ez?

Itt az arrogancia a ti oldalatokon áll mert okosabbnak, felsőbbrendűnek gondoljátok magatokat!

dec. 30. 11:41
 14/48 anonim válasza:
100%

Nem leszek népszerű úgy látom, de nem érdekel. Szerintem nem véletlen, ha valaki ilyenné válik, és bizony sok esetben ebben szerepe van a társadalomnak is. Nyilván van aki eleve ilyennek születik, és nem is lehet vele mit kezdeni, de nem egy esetben láttam olyat is, mikor valakit a vele történő események tesznek ilyenné.


Igazából ez is olyan mint az öngyilkossági hajlam. Vele születik az ember, de sokuk sosem jut el arra a pontra, hogy meg is tegye ezt. Viszont van aki mégis így dönt és van akit a társadalom visz rá a cselekvésre.

dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező - én komolyan veszlek, ezért tudományosan megválaszolom az incelség társadalmi okait:


1. A társadalom anyagilag tönkreteheti valakinek az életét, mert a vezetői valami miatt úgy döntenek, vagy a válságos állapotok miatt az egyént kiszorítják.


2. Az egyén lehet mentálisan és/vagy kulturálisan elmaradott.


3. Az egyén lehet előnytelen testalkatú, esetleg más zavaró (és általában korrigálhatatlan) testi hibája miatt is behozhatatlan hátrányba kerülhet.


Ennyi a téma.


Kérdező - hogy a te esetedben a fentebbi okok közül melyek az incelség okozói, azt sajnos itt látatlanban nem tudjuk megmondani. Ehhez komplex kivizsgálás kellene, melyben megállapítanánk az intelligenciádat és a műveltségedet, megítélnénk a testi minőségedet és a személyiségedtől független társadalmi körülményeidet. Mindez után már racionálisan meg lehetne állapítani a probléma forrását!

dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező - láttad már Ari Aster legújabb mesterművét? Az "Amitől félünk" című filmre gondolok:

[link]

Szerintem neked nagyon fog tetszeni!

:-)

dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
11%
De van. A ronda ocsmány nők is megtehetik hogy válogatnak kedvükre. Ha egy pali nem jóvágású, nem jóképű az bármit tesz, bárhogy a kedvében jár a rohadt nősténynek, 100% hogy nem lesz sikere. Csak hülyítve, hitegetve lesz, mire belefárad ebbe addigra jól le van húzva, jól ki van használva. Tehát VAN FELELŐSSÉGE a társadalomnak, nem is kevés!!!!!!!!!
dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre pontosabban válaszolva:

A társadalomnak nincsen közvetlen felelőssége. A társadalom vezetőinek lehet csak felelőssége abban, hogy az emberek életminősége leromlik. Az egyik ilyen probléma az incelség. Az is súlyos probléma, hogy jelentéktelennek és nevetségesnek kezelik az incelség problémáját.


Az incelség problémája viszont nem független a többi súlyos problémától, mint amilyen az éhezés, hajléktalanság, kulturális degeneráció, háborús állapotok, kisebbségek üldözése, stb. - ezért az incelség társadalmi szinten önállóan nem kezelhető és nem megoldható probléma.

dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg olyan nehéz ez?"


Ebben a kérdésben igen, mert a kérdésed nem véleményeket kért, hanem egy tényszerű kérdést tett fel. Mi megválaszoljuk a tényeket, te meg nem fogadod el azokat. Ami a te dolgod, ha nem hát nem, de nincs jogod negatívan reagálni rájuk.

dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
32%
Nálam a testi adottságok nagy szerepet játszottak benne. 13 éves koromban hirtelen egy év alatt megnőttem 160 cm ről 182 cm magasra, előtte is vékony gyerek voltam az 50 kilómmal, na de a növés után kerültem igazán célkeresztbe a sértegetések terén. Az egész kamaszkoromat végigkísérte ez, hogy mindig én voltam a gyenge, esetlen gyerek, akinek be lehetett szólni, ki lehetett pécézni, mert úgyse tudott visszavágni. Lányok szemében is nevetség tárgya voltam. Utána hiába szedtem össze magam fizikális téren 19-20 éves koromra, a személyiségem annyira deformált lett, hogy nem tudtam érvényesülni a nők és a munka terén sem.
dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!