Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy férfiból teljesen véletlen...

Egy férfiból teljesen véletlen lesz incel? A társadalomnak nincs semmilyen felelőssége ebben?

Figyelt kérdés
dec. 30. 08:49
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
91%

#20 Vicces, mert a nők kifejezetten szeretik a magas férfiakat. Pont az alacsonyak azok, akiket elég sok nő lenéz. Ez tinédzserkorban még lehet nem így van, de felnőtt korodban a magasság csak segíteni tud, hátráltatni nem.


Az hogy vékony voltál, nyilván javítható. Írtad is, hogy összeszedted magad. Grat hozzá!


A személyiséged deformált lett... oké. Ezt valamelyest én is megértem, én ugyan sosem voltam a kijelölt osztály boxzsákja, de népszerű gyerek sem voltam, kaptam én is oltást bőven, ami ráment az önbizalmamra és szociális életemre, elvégre pont tinédzserkorban az ilyesmi könnyen tönkreteszi az embert. De ez gyerekkor volt. Iskola. Elkezdtem dolgozni, találkoztam jó arc emberekkel, visszatért a szociális énem (bár alapvetően introvert vagyok, de néha nyilván szeret kimozdulni az ember, összeülni, beszélgetni, elütni egy estét, stb, főleg miután ezeket sokáig nem csinálta), kialakult újra az a személyiségemben, ami egyszer megtört. Hiszen a személyiség sohasem állandó. Mindig fejlődik, csak tenni kell érte.


Úgyhogy én neked is csak azt tudom mondani, amit a kérdezőnek (csak neked értelmesebben és több szimpátiával, mert nem vagy egy troll barom, mint a kérdező): csak rajtad múlik. Senki sem incel. Mindenki, úgy értem MINDENKI képes párt találni, csak tenni kell érte. Nem lehet hibáztatni sem a társadalmat, sem a nőket, sem semmi mást. Ha erőt veszel magadon és leküzdöd a hátráltató tényezőket, akkor rájössz majd te is, hogy senki sem incel. Incelek nem léteznek.

dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 UlfOrmson ***** válasza:
81%
Szerintem dobjuk össze egy örömlány árát "kedves" incelünknek, hogy végre nőt kapjon :D (bár amilyen kellemese a személyisége, valószínűleg a prosti fizetne, csak ne kelljen koitálnia vele)
dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
86%
Annyit nem tudsz fizetni, hogy egy prosti vállalja őt. Gyilkos természete van, előbb megy a prosti egy drogoshoz, vagy egy nyomorékhoz.
dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
79%
#23 Mindig van eggyel több húszezres. :D
dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
81%
"társadalomnak felelőssége", nagyon jó :D :D :D
dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
48%
A társadalomnak annyiban van benne felelőssége, hogy a feminista propaganda azt sulykolja a nőkbe, hogy a munkanélküli, mamahoteles, elhízott, igénytelen nőknek is alanyi jogon jár a magas, jóképű, kigyúrt, gazdag férfi. A többi a genetikán múlik.
dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
76%
A saját rossz karmája miatt lesz az
dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Szerencsére születtek jó válaszok is.

20, igen úgy tűnik erősen bagatellizálják a 14-18 közötti iskolai abúzus jelentőségét (szokták mondani 20- on valahány éves korodra már sikerülnie kellett volna magad mögött hagyni az egészet) pedig az abúzus az agystrukturát is végérvényesen megváltoztatja, tehát nem más lett a személyiséged hanem újrahuzalozodott az agyad.

dec. 31. 17:54
 29/48 anonim ***** válasza:
80%

#28 "nem más lett a személyiséged hanem újrahuzalozodott az agyad"


Jézus ereje segíts meg. Még ilyen kijelentéseket te jóságos ég.


Hadd találjam ki: forrásod ehhez sincs. 😂

dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

29


De van. Ez tény. A trauma megváltoztatja az agy struktúráját. Tessék:


[link]

dec. 31. 19:04
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!