Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy férfiból teljesen véletlen...

Egy férfiból teljesen véletlen lesz incel? A társadalomnak nincs semmilyen felelőssége ebben?

Figyelt kérdés
dec. 30. 08:49
1 2 3 4 5
 41/48 MDaniel98 ***** válasza:
86%
37# Na, a gyakorin szokott írogatni, azt is tekinthetjük hobbinak:)
jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
89%

De ez nem konstruktív vagy pozitív hobbi - bár igaz, hogy van akinek sikerül itt is ismerkedni.

DE nem neki, mert ő pont az ellenkezőjét teszi, mint ami ehhez kellene.

jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

#37 "A vicc pedig az, hogy ha van egy rendes hobbid, akkor abból lehet később ismeretség is, nővel."


Persze, mert nektek ilyen közösségekbe alakulnak kapcsolatok, ameddig nekem például nem nagyon, hiába járok több közösségbe is. Sokan rondának találnak, ezt már egy rakás ember beismerte korábban.

Egyébként én régen nem is gondoltam magam rondának, hanem a környezetem kezdte el ezt mondogatni. Nekem tényleg problémák vannak a külsőmmel, hatalmas problémák! Ronda emberekkel meg nem szeretnek beszélgetni, nyilvános helyen megjelenni, ismerkedni.

jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
81%

"4. Magabiztossággal, vagy kellemes személyiséggel"


"Oké és ez kinek van meg?"


Hát neked tuti nincs. Ezért rühellenek téged a nők (és úgy ancuzammen az emberek).

jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

43


Soha a büdös életbe nem fogják ezt elismerni mert az annyit jelentene, hogy magukba kellene nézniük és bűntudatot érezniük emberi mivoltuk miatt. Ami teljességgel lehetetlen és elképzelhetetlen.

Így marad nekünk az áldozathibáztatás és palira vevés

jan. 3. 14:01
 46/48 anonim ***** válasza:
75%

Nem igaz, hogy az emberből véletlenül lenne incel és a társadalomnak ebben semmi felelőssége nincs.


Minden esetben az incel tehet az incelségéről.

jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
81%

Ezzel az a helyzet, hogy ha a viselkedéseddel nem oldhatók meg a problémák, de te mégis erőlteted - azt elmebetegségnek hívják.

Az incelség is ilyen.

jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
72%
Na most ez elég sokrétű dolog. A genetika(tehát egy olyan dolog amihez semmi közöd sincs, coinflip dolog)azért elég keményen büntet, ha valaki nagyon csúnya az bizony ki fog tükröződni a párkeresésnél és a folyamatos kudarcok miatt incel lesz az illetőből, minden ember először a külsőből ítél meg és persze lehet jól öltözködni, igényesnek lenni, de ha csúnya vagy azon max csak plasztikai műtéttel tudsz változtatni(ebbe ne menjünk bele, hogy miért nem helyes). Általában az egész az iskolában kezdődik, a csúnyákat sokszor cikizik és a lányok se keresik a társaságukat(maximum akkor ha valami elképesztően jó dumája van, de abból is maximum friendzone lesz a testi vonzalom elmaradása miatt)
febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!