Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy férfiból teljesen véletlen...

Egy férfiból teljesen véletlen lesz incel? A társadalomnak nincs semmilyen felelőssége ebben?

Figyelt kérdés
dec. 30. 08:49
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy szóval sem hangzik el ebben az, hogy ez a folyamat visszafordíthatatlan lenne.


2. Az írás két forrást jelöl meg alapjaként: az első egy link, ami nem is létezik.


3. A második forrás egy bizonyos Jennifer Wolkin, aki mindennek tűnik, csak szakértőnek nem. A saját honlapja szerint ő egy pszichológus és író. A pszichológusok NEM orvosok, főleg nem végeznek orvosi kutatásokat, hiszen orvosi engedélyük sincs. Bár érdekes, hogy a honlapján azt írja van doktori címe, viszont ahol önmagáról ír, ott egyetlen szóval sem írja, hogy melyik egyetemre járt és milyen területen szerezte az orvosiját, ami baromi furcsa és arra utal, hogy vagy nincs is orvosija, vagy totál irreleváns témában. Utóbbira utal az is, hogy az egyik könyvének honlapján azt írja, hogy jelenleg éppen az írói mesterképzésén dolgozik. Hát ez a nő bizony nem egy orvos, főleg nem kutató orvos. Ő csak egy pszichológus és író. Nem orvos, nem kutató, nem neurológus, nem akármi.


4. A cikk komoly traumákról beszél, mint például egy életveszélyes szituáció, nem pedig arról, hogy jaj csúnyán beszéltek velem az osztálytársaim. Ugyan említést tesz erről is, de ezzel kapcsolatban azt írja, hogy ezek csak AKTUÁLIS problémák esetén okoznak károkat, azaz NEM MARADANDÓ! Igen, ha éppen bántanak az osztálytársak, az okozhat problémát, ezt én magam is mondtam és én magam is tapasztaltam, de ez nem egy maradandó dolog. Ez csak addig okoz problémát, amíg tart, utána minden visszaáll a régibe.


Hát ez sem jött össze sajnos. Szeretnél még megpróbálkozni valamivel, vagy elfogytak a hülyeségek?

dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
66%

"Ez csak addig okoz problémát, amíg tart, utána minden visszaáll a régibe."


Ez baromság... Neked csak addig tartott, nekem hosszú évekbe telt kilábalni belőle.

jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
91%

#32 Ezt szerintem olvasd el még egyszer. Azt mondod maradandó és ezt azzal akarod bizonyítani, hogy te is kilábaltál belőle? Szerintem ezt nem gondoltad végig...


Azt pedig továbbra is fenntartom, hogy bár egy komoly trauma, ami PTSD-hez vezet, abból nehezen és hosszú idő alatt lehet kilábalni, de egyrészt fontos megjegyezni hogy még ebben az esetben sem végleges, másrészt pedig az iskolai bullying nem tart évekig. Azt elhiszem neked, hogy évekig tartott, amíg te túllendültél rajta, de maga a hatás csak addig tartott, amíg a csesztetés. Ezek a "hosszú évek" már kizárólag rajtad múltak, neked kellett volna tenni a mentális egészségért. Ha nem teszel érte, akkor persze hogy nem fogsz javulni, de ez nem azért van, mert ilyen hosszú hatással lett volna rád.


Fizikai példa: valami komoly fizikai sérülést szenvedsz és egy évig ágyban fekszel. Az izmaid totálisan elgyengülnek, egy év után lábra sem tudsz állni, de fontos, hogy az eredeti probléma ami miatt feküdnöd kellett az megszűnt, tehát most már kikelhetsz az ágyból. De nem tudsz lábra állni. A megoldás erre a fizikoterápia, az edzés, az izmok életre keltése. Ha nem edzel, akkor soha nem fogsz lábra állni. Lehet, hogy az izmok elgyengülését egy rajtad kívül álló probléma okozta, de az, hogy a probléma után nem edzel és ezért nem fogsz tudni újra lábra állni, az kizárólag a te hibád.


És a mentális egészségre is pontosan ugyanez vonatkozik.

jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

“ Ezek a "hosszú évek" már kizárólag rajtad múltak, neked kellett volna tenni a mentális egészségért. Ha nem teszel érte, akkor persze hogy nem fogsz javulni, de ez nem azért van, mert ilyen hosszú hatással lett volna rád.”


Mondja ezt a pszichológusokat, és úgy általában a pszichológiát teljesen semmibe vevő egyén.

Elég ironikus.


Tehát a pszichológia nem tudomány, de ennek ellenére bízol az ezotériás megoldásaiban?

jan. 1. 13:23
 35/48 anonim ***** válasza:
93%

#34 Soha nem mondtam, hogy a pszichológia nem tudomány. Én azt mondtam, hogy a pszichológia az nem ORVOStudomány. A pszichológia magyar nevén lélektan és ez már önmagában elmond mindent. A lélektannak pedig az égvilágon semmi köze nincs az orvosláshoz. A lélektan nem része az orvosi képzésnek.


Ez azért fontos, mert te az idegrendszer elváltozásáról beszéltél és erre hoztál fel forrásként egy pszichológust. De egy pszichológusnak semmi köze sincsen az idegrendszerhez. Az idegrendszert a neurológusok, azaz ORVOSOK kutatják. A pszichológus nem neurológus, de még csak nem is orvos. Tehát semmi köze nincs hozzá. Tehát soha sem kutatta. Tehát az ő állításai megalapozatlanok. Majd ha ezt egy neurológus/idegkutató mondja és a kutatásait egy megbízható szaklapban publikálja, akkor elhiszem.

jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 MDaniel98 ***** válasza:
78%

Az nem a társadalom felelőssége, mert vannak olyan emberek akik nem képesek maguknak nőt találni, majd mindent megtesznek a viselkedésükkel, hogy még a minimális esélyeiket is 0-ra redukálják.

Nőt szerezni 4 dologgal lehet:

1. Pénzzel

2. Pozicióval

3. Vonzó fizikális megjelenéssel

4. Magabiztossággal, vagy kellemes személyiséggel

Ebből a 4-ből az incelek eggyel se rendelkeznek, és még csodálkoznak, hogy nem tudnak nőt szerezni maguknak, holott mind a 4 kategória fejleszthető.

jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
75%

Ez a négy még mindig kevés - még az is kell hozzá, hogy utálja a nőket, de közben vágyjon is rájuk, mert különben nem lesz belőle incel.

Léteznek ám hobbik is, azzal is lehet foglalkozni. A vicc pedig az, hogy ha van egy rendes hobbid, akkor abból lehet később ismeretség is, nővel.

Napiincelünknek MÉG ILYEN sincsen!

jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
19%
#36 Ha az első 3 közül legalább egy nincs meg, egy nőt sem érdekel a személyiséged.
jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
75%
#38 Na ez az, amit a köznyelvben nemes egyszerűséggel HAZUGSÁGNAK hívunk, és a tény, hogy ennyire lenézed, lebecsülöd a nőket, az pont az, ami miatt nem találsz senkit. Ezredik jó bizonyíték rá, hogy nektek a személyiségetek a szar, nem a külsőtök.
jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

“ Nőt szerezni 4 dologgal lehet:

1. Pénzzel

2. Pozicióval

3. Vonzó fizikális megjelenéssel

4. Magabiztossággal, vagy kellemes személyiséggel”


Oké és ez kinek van meg? Az első kettőhöz kell egy szintű pszichopátia és gátlástalanság. Ahogy 4-ikhez is. Aki magabiztossággal tud hódítani ott jó eséllyel pszichopátia és gátlástalanság jelei figyelhetőek meg.


A többségnek a 3-ik van meg csupán és a tetszik nem tetszik síkon választanak párt.


Az inceleknek valóban egyik sincs meg ami nem az ő hibájuk.

jan. 3. 10:45
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!