Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ESP és parajelenségek azt...

Az ESP és parajelenségek azt igazolják, hogy mind fekete lyukban élünk?

Figyelt kérdés

Rengeteg érzékszerveken túli érzkelése van az embernek (telepátia, telekinézis stb) parajelenségek, ezek úgy illenek bele a képbe, ha egy valaha volt valós világban éltünk, melyben akár egy világháborúban meghalva mind egy feke lyukba kerültünk és most a pokolban élünk. Figyeld az igen érdekes elméletem. Lehetséges ez?


-


A kvantumfizika bebizonyította, hogy maga a megfigyelés révén kollapszál a hullámfüggvény, azaz az létezik csupán amit megfigyelünk, aki ezt nem hiszi olvasson utána ! Az pedig, hogy csaupán az létezik amit megfigyelünk és az is a vágyaink és félelmeink, tehát a lelkünk szerint alakul, ez azt jelenti hogy ez a világ illúzió csupán ! Mivel az anyag tűlünk függetlennek látszik, lehet valaha az volt és most csak azért nem az, mert itt ahol élünk, már nem a valóság. Mert meghaltunk mind valaha nagyon régen.


Szerintem maga az ősrobbanás volt magának a poklunknak a kezdete, ami lehet egy fekete lyuk is, méghozzá a tudósok eiz is alátámasztották, mely szerint egy magasabb térdimenziós fekete lyukban alacsonyabb a térdimenzió. Ami a fekete lyukba kerül, annak térdimenziója alacsonyabb ! [link] vagy [link] vagy [link]


Azért van ez a telepatikus képességre, parapszichológiára vagy testelhagyásra való közös emlékezés, hajlam, mert ezzel rendelkeztünk az életünkben a magasabb dimenziószámú univerzumban. Szerintem egy iszonyatos űrháborúban vettünk részt mind, melyben végül csillagokat ágyúztak szét irrgalmatlan erős laserfegyverekkel és e gravitációs összeomlás miatt keletkezhetett fekete lyuk, melybe mind bekerültünk révén a csata ott tőrtént. A mi ősrobbanásunk kezdete volt magának a fekete lyuknak a keletkezése. Mi meghaltunk, de lelkünk él és vízionál. A földönkívüliek valójában a leszármazottaink akik túlélték a háborút vagy most is harcolnak, ide jönnek a mi víziónkban és megnézik, hogy vagyunk. Nem mondják el az igazságot, mert képtelenek lennénk azt feldolgozni, másrészt el sem hinnénk ezt. Mit gondolsz?



-


A szellemekről azt tudjuk, hogy azt látnak, hallanak amit akarnak, másrészt van több olyan elmélet vagy kontaktok által adott információ, mely szerint a Föld börtönbolygó illetve az univerzum egy [link] szimuláció [link] A modern kvantumfizika is bizonyította, hogy csupán az létezik amit megfigyelünk. Namost mi van ha ezeket konbináljuk !?....


Az hogy az univerzum melyben élünk a mi poklunk. Valaha mind elpusztúltunk, lehet rosszak is voltunk mind ls kivégeztek vagy háború áldozatai lettünk, esetleg a földönkívülieknek vélt lények a valós élőlények, akik továbbfejlődtek evolúcionálisan fejlődtek testileg és szellemileg, míg mi nem, mivel már nem élünk. Ide kerültünk ebbe az univerzumba, pontosan a saját hibáinkat éljük újból, állandóan ugyanazokba a hibákba esünk, mint valaha életünkbe. Ugyanígy néztünk ki, valaha csak már nem fejlődünk tovább szellemiekben sem.


Mi van ha ez így igaz? Mit gondolsz?



2015. febr. 20. 16:12
 31/94 A kérdező kommentje:

Megfigyeltük mérés nélkül kvantumrészecskét és visszaigazoltuk kísérlettel, hogy nem a mérés, hanem a megfigyelés omlasztotta össze a hullámfüggvényt. Egyébként a kérdésed jogos Ozmium. Azt hittem ezt tudják a szkeptikusok, de eszerint mégsem.


Elmagyarázva ez a következő : Egy fotont féligáteresztő tükrön vezetjük át vagy csak 2 rést teszünk az útjába, az ernyőn utána hulláminterferenciát kapunk, normál esetben. Az egyik útjába egy interferométert teszünk, mely nem méri meg, nem korlátozza a fotont és nincsen rá hatással sem, csupán megjelöli számunkra, azzal hogy tudjuk milyen lesz a fény rezgési síkja, tudjuk hogy az ernyőn a hullámként becsapódó részecske, melyik úton ment végig, azaz megfigyeljük.


Nagyon érdekes és meghökkentő módon a fény ekkor már nem interferenciaképet ad, hanem részecskeként vagy az egyik vagy pedig a másik résen megy át, azaz megfigyelve már részecskeként viselkedett, mert csak az egyik útonment végig. Hóhó, de miért? Hiszen, nem mértük meg, nem is csináltunk vele semmit, csupán megfigyeltük, azzal hogy milyen rezgési síkban rezeg és ezzel bizony a hullám anyaggá változott :D

Ez a csoda !!


A kísérletet visszaigazoltuk : Ha nem ernyőre érkeztek a fotonok, hanem újra összekevertük őket a végén ismét hullámként csapódtak az ernyőbe, hulláminterferenciát okozva. Most nem figyeltük meg melyik kvantumrészecske ment át melyik résen és ez a megfigyelés nem omlasztotta össze a hullámfüggvényt, így hullámkép lett az ernyőn :D

Döbbenetes !


Ez a színtiszta bizonyítása, hogy maga a MEGFIGYELÉS omlasztja össze a hullámfüggvényt, nem pedig a mérés. Innentől már érthető lesz a magyarázó video https://www.youtube.com/watch?v=7fGu6We1Z4I

2015. jún. 1. 21:01
 32/94 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Jó majd ha ezt a fenti linket megérted, ez egy szimpla gyakorlat a kvantummechanika tantárgyhoz akkor beszélhetünk. Méghogy a hullámfüggvénynek bármi köze van a spiritualitáshoz, nonszensz.

2015. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
87%
Igazi troll. Kérdező, szerintem te direkt csinálod! :D
2015. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
88%

Ad1: Kérdező, az utolsó általad leírt anomáliáról hallottam én is, valóba érdekes. De ebből, levezetni azt, hogy lézerrel szétbarmolták a világot meg ufók meg ilyenek már nevetséges. Semmi azaz semmi tudományos alapja nincs a felvetésednek. Az hogy egy zagyvaságba okosságokat írsz még zagyvaság marad.


Ad2: mint felebarátod, arra szeretnélek megkérni, hogy ha esetleg véletlenül járnál orvoshoz, és valamiért felírt volna neked egy bizonyos litium tartalmú gyógyszert. Na azt szedd be kérlek. Hidd el jobb lesz minden :)

2015. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
89%

A mérés/megfigyelés a kvantummechanikában egyszerűen olyan kölcsönhatást jelent, amely információt továbbít. Nem kell hozzá sem ember, sem tudat, semmi köze a tudatos megfigyeléshez.


Ennyi az alapja az összes kvantum-miszticista butaságnak. Egy fogalom félremagyarázása :)

2015. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 A kérdező kommentje:

A képzetlenség és a laikus hozzánemértés látszódott a válaszokon sajnos :(


"Ad1: Kérdező, az utolsó általad leírt anomáliáról hallottam én is, valóba érdekes. De ebből, levezetni azt, hogy lézerrel szétbarmolták a világot meg ufók meg ilyenek már nevetséges."


Az anomália az alapfeltevés része, a többi amit felvezettem pusztán spekuláció, ezt én sem állítom, hogy maga a teljes kérdés egészében igaz au ufókkal együtt, hiszen akkor nem kérdezném :-D


A kérdésben vannak alapvető tudományos tények, amelyekbe belekötöttetek, mivel számotokra ismeretlenek, erre válaszoltam. Miután ezt megértettétek, jöhetne a kérdés ufológiai vonatkozásában is az érdemi vita. Mit gondolsz barátom ? :-)


"Jó majd ha ezt a fenti linket megérted, ez egy szimpla gyakorlat a kvantummechanika tantárgyhoz akkor beszélhetünk. Méghogy a hullámfüggvénynek bármi köze van a spiritualitáshoz, nonszensz."


Először is fizikus vagyok, szerintem ez a bevezető rész számodra lehet érdekes. Másrészt pedig, hogy jön ez ide? Egy szakmai kérdés kapcsán teljesen mást linkelsz. Szerintem te nagyon eltévedtél fiam :D


A hullámfüggvény redukciónak van köze a spiritualitáshoz ! Szerinted ezt miért tanítjuk egyetemeken?


Charlie O'Brian az a baj, hogy annyira sem értesz magához a kvantumfizikához, legalább olyan szinten, hogy valóságosan milyen következményei lehetnek a matekon kívül, hogy az már szánalomra sem méltó komolyan mondom.

2015. jún. 24. 19:42
 37/94 A kérdező kommentje:

"A mérés/megfigyelés a kvantummechanikában egyszerűen olyan kölcsönhatást jelent, amely információt továbbít. Nem kell hozzá sem ember, sem tudat, semmi köze a tudatos megfigyeléshez.


Ennyi az alapja az összes kvantum-miszticista butaságnak. Egy fogalom félremagyarázása :)"


Nem ! Ostobaságokat beszélsz :LOL. Nem az azonnali távolbahatásról beszéltem, nagyon kevered a szezont a fazonnal, de nem gond. Jó pap is hóltig tanul :xD !


A kvantumfizika tartalmilag, filozófiailag a spiritualitás felé irányul és már az bizonyítva is van, hogy maga a megfigyelés révén lesz anyag, azaz a világot mi érzékeljük szubjektíven, az nélkülünk nem is létezne. Mégis szerinted miért vitatkozunk kvantumfizikusok, azon, ha nem figyelnénk a világot, vajon az létezne-e?


Nagyon le vagytok válaszolók maradva -.-

2015. jún. 24. 19:46
 38/94 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, én azt nem értem, hogy ez a kérdés mit keres még mindig a tudományokban.


A kérdésnek az ezotériában lenen a helye.

2015. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
98%

"Rengeteg érzékszerveken túli érzkelése van az embernek (telepátia, telekinézis stb) parajelenségek"


Nem, ezek közül egyik sincs az embernek.


"ezek úgy illenek bele a képbe, ha egy valaha volt valós világban éltünk"


Nem lehet ez a világ "valaha volt", mert jelenleg is létezik.

Érdekes is lenne, hogy egy "valaha volt" világban élnénk.


"melyben akár egy világháborúban meghalva mind egy feke lyukba kerültünk"


Attól hogy meghaltunk egy háborúban (vagy akármiben) még nem feltétlenül kell egy fekete lyukba kerülnünk. Sőt, mivel a fekete lyuk nem más, mint egy rendkívüli sűrűségre összetömörödött szilárd anyag (és nem pedig egy lyuk vagy egy átjáró), ezért semmiképpen sem kerülhettünk egy fekete lyukba. Tehát még ha úgy is gondolnám, hogy mi meghaltunk és most a pokolban vagyunk, akkor is tudnám, hogy nem egy fekete lyukon át kerültünk ide, illetve hogy nem egy fekete lyukban élünk.


"és most a pokolban élünk."


Vannak jó dolgok is azért az életben. Biztosra veszem, hogy a pokol rosszabb lenne ennél, még akkor is ha te megvagy győződve arról, hogy ennél rosszabb már nem lehet.


"Figyeld az igen érdekes elméletem. Lehetséges ez?"


Figyelem, de akárhogy is teszem, ez az egész nem lehetséges.

2015. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 A kérdező kommentje:

"Kérdező, én azt nem értem, hogy ez a kérdés mit keres még mindig a tudományokban. "


Talán azért mert tudományos kérdés. Tudomány legújabb eredményeivel kellene ezt a kérdést megválaszolni. Azért mert számodra ismeretlenek ezek, még nem tudománytalan :-)


"Nem, ezek közül egyik sincs az embernek"


Vagy te nem ismersz illetve ezeket nem tanultad meg használni, kinevelték belőled és már nem imlékszel ezekre :/


"Nem lehet ez a világ "valaha volt", mert jelenleg is létezik.

Érdekes is lenne, hogy egy "valaha volt" világban élnénk"


A tudomány szerint ez vagy holografikus vagy csupán képzeljük, hisz ha nem figyelnénk nem is lenne


"Attól hogy meghaltunk egy háborúban (vagy akármiben) még nem feltétlenül kell egy fekete lyukba kerülnünk. Sőt, mivel a fekete lyuk nem más, mint egy rendkívüli sűrűségre összetömörödött szilárd anyag (és nem pedig egy lyuk vagy egy átjáró), ezért semmiképpen sem kerülhettünk egy fekete lyukba. Tehát még ha úgy is gondolnám, hogy mi meghaltunk és most a pokolban vagyunk, akkor is tudnám, hogy nem egy fekete lyukon át kerültünk ide, illetve hogy nem egy fekete lyukban élünk. "


Arra utalnak tudományos kutatások, hogy lehet mi mind egy fekete lyukban vagyunk és lelki vonatkozások is ezt mutatják. A fekete lyukba bele kerülhetsz igen könnyen, hisz annak gravitációja beszív és ha már benne vagy egy másik lyukon, egy fehér lyukon kijöhetsz egy ilyen világba :-)


"Vannak jó dolgok is azért az életben. Biztosra veszem, hogy a pokol rosszabb lenne ennél, még akkor is ha te megvagy győződve arról, hogy ennél rosszabb már nem lehet. "


Ha valakit állandóan vernek, az hozzászokik és egy idő után már nem érzi azt. Ezt mindenki tudja. A kínzók is hagynak regenerálási időt, hogy ismét kínokat okozzanak. Ha te csak rosszat élnél meg, hamar öngyi lennél és így nem szenvednél tovább illetve a jó dolgokat nem veszthetnéd el, pl család, feleség, gyerek, akik szektákba, balesetbe, másik pár után mennek. Ez csak példa. A házaságok fele végződik válással ami tény, szóval gondold végig, ha valami értékes dolgod van, azt sokszor nagyobb fájdalom elveszíteni, mintha sosem lett volna.


Ismét gondoljátok végig

2015. júl. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!