Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ESP és parajelenségek azt...

Az ESP és parajelenségek azt igazolják, hogy mind fekete lyukban élünk?

Figyelt kérdés

Rengeteg érzékszerveken túli érzkelése van az embernek (telepátia, telekinézis stb) parajelenségek, ezek úgy illenek bele a képbe, ha egy valaha volt valós világban éltünk, melyben akár egy világháborúban meghalva mind egy feke lyukba kerültünk és most a pokolban élünk. Figyeld az igen érdekes elméletem. Lehetséges ez?


-


A kvantumfizika bebizonyította, hogy maga a megfigyelés révén kollapszál a hullámfüggvény, azaz az létezik csupán amit megfigyelünk, aki ezt nem hiszi olvasson utána ! Az pedig, hogy csaupán az létezik amit megfigyelünk és az is a vágyaink és félelmeink, tehát a lelkünk szerint alakul, ez azt jelenti hogy ez a világ illúzió csupán ! Mivel az anyag tűlünk függetlennek látszik, lehet valaha az volt és most csak azért nem az, mert itt ahol élünk, már nem a valóság. Mert meghaltunk mind valaha nagyon régen.


Szerintem maga az ősrobbanás volt magának a poklunknak a kezdete, ami lehet egy fekete lyuk is, méghozzá a tudósok eiz is alátámasztották, mely szerint egy magasabb térdimenziós fekete lyukban alacsonyabb a térdimenzió. Ami a fekete lyukba kerül, annak térdimenziója alacsonyabb ! [link] vagy [link] vagy [link]


Azért van ez a telepatikus képességre, parapszichológiára vagy testelhagyásra való közös emlékezés, hajlam, mert ezzel rendelkeztünk az életünkben a magasabb dimenziószámú univerzumban. Szerintem egy iszonyatos űrháborúban vettünk részt mind, melyben végül csillagokat ágyúztak szét irrgalmatlan erős laserfegyverekkel és e gravitációs összeomlás miatt keletkezhetett fekete lyuk, melybe mind bekerültünk révén a csata ott tőrtént. A mi ősrobbanásunk kezdete volt magának a fekete lyuknak a keletkezése. Mi meghaltunk, de lelkünk él és vízionál. A földönkívüliek valójában a leszármazottaink akik túlélték a háborút vagy most is harcolnak, ide jönnek a mi víziónkban és megnézik, hogy vagyunk. Nem mondják el az igazságot, mert képtelenek lennénk azt feldolgozni, másrészt el sem hinnénk ezt. Mit gondolsz?



-


A szellemekről azt tudjuk, hogy azt látnak, hallanak amit akarnak, másrészt van több olyan elmélet vagy kontaktok által adott információ, mely szerint a Föld börtönbolygó illetve az univerzum egy [link] szimuláció [link] A modern kvantumfizika is bizonyította, hogy csupán az létezik amit megfigyelünk. Namost mi van ha ezeket konbináljuk !?....


Az hogy az univerzum melyben élünk a mi poklunk. Valaha mind elpusztúltunk, lehet rosszak is voltunk mind ls kivégeztek vagy háború áldozatai lettünk, esetleg a földönkívülieknek vélt lények a valós élőlények, akik továbbfejlődtek evolúcionálisan fejlődtek testileg és szellemileg, míg mi nem, mivel már nem élünk. Ide kerültünk ebbe az univerzumba, pontosan a saját hibáinkat éljük újból, állandóan ugyanazokba a hibákba esünk, mint valaha életünkbe. Ugyanígy néztünk ki, valaha csak már nem fejlődünk tovább szellemiekben sem.


Mi van ha ez így igaz? Mit gondolsz?



2015. febr. 20. 16:12
 51/94 anonim ***** válasza:
67%

legendavadasz.hu

ufomagazin-net.hu

Ez mindent elárul a kérdésed komolyságáról.

2016. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 A kérdező kommentje:

A szaklapokban konkrét eredményeket írnak meg, ez pedig egy hipotézis, amit ugyan sok tudományos dolog támaszt alá, de konkrétan nem bizonyított még. Ezért kérdezem nem pedig állítom a kérdésben


Hol írnák mégis meg ezt ? A blikkben? Amiket linkeltem, mind a határtudományokkal foglalkozó színvonalas lapok.

2016. dec. 10. 09:27
 53/94 anonim ***** válasza:
89%

Zolika, te tényleg nem unod még kiemelgetni a kérdéseidet?

legendavadasz.hu, mint "határtudományokkal foglalkozó szaklap", ez a hét vicce :D

2016. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
62%
hulye troll kérdező
2017. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim válasza:
12%

Hat ez qvajo igy negyed5 kor ezt olvasni. :d

Remelem phd fokozatod is vsn meg a disszertaciod is ebbol irtad fizikat tanulo baratom. De kerlek konzultalj elobb a professzoroddal errol, mert vegul ellopja innen vki a tezisedet es a vegen meg fizikai nobeldijat kap! :d

Eskuszom majdnem bexartam :d

2017. jan. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem vagyok Zolika, másrészt az a hülye aki semmilyen tudományos érvet nem tud mondani, az a troll aki teleiírja a hülyeségeivel a válaszoknak szánt részt.


Másrészt, valóban a legtöbb futurisztikus a tudomány határmezsgyéjén levő elméletből lett később tudomány. Egyszer talán ez az elmélet is erre a sorsra jut. Mit gondolsz?

2017. febr. 25. 13:18
 57/94 anonim válasza:
52%

Az a "baj", hogy ezt a sok ezoterikus, áltudományos blablát tudománnyal akarod bebizonyítani.

Én elhiszem neked, hogy egy okos, intelligens, tanult ember vagy, mert itt a kis disputa alatt, jobban érveltél és cáfoltál és tényleg úgy tűnt, hogy érted amit beszélsz.

De!

Azt mondod fizikus vagy! Akkor kérlek viselkedj is úgy, mert semmi racionalitás nincs az elvedbe. Igazából nem találkoztam nem materialista tudóssal és tényleg jogos annak a feltétele, hogy egy troll vagy, mivel elég irónikus: sőt, már-már szarkasztikus, hogy amiben hiszel az a szöges ellentéte annak amit tudsz és ismersz.


De hogy én is érveljek az elméleted ellen:

Szerinted az emberi létezés oka egy egykori kozmikus űrháború, és most a te nem igy irtad, de ezekszerint a purgatóriumba vagyunk. Akkor mégis hogyan létezhet az evolúció, mint tény?

Ha szerinted az űrháborúban már ugyan ebben a formában léteztünk akkor hogy alakult ki az emberiség? Akkor elutasitod Darwin elvét, és a Homo Sapiens Sapiens csak itt termett, és véletlenül sem baktériumoktól, egysejtűektől, halaktól, gyíkoktól, emlősöktől, főemlősöktől vagy bármilyen közös őstől származik?

De ha az akkori világ vége a mi nagy bummunk és akkori formaban "születtünk ujra" akkor abban a vilagba mi mind csak papucsállatkák lehettünk, akkor meg nem értem hogy pusztithattuk el a világunkat.


De ha a összegzünk mindent az elméletedben szóló életről, halál utáni életről, szellemekrők, újrateremtésről minde ez megspékelve egy kis tudománnyal akkor azt hiszem ez sokkal inkább egy teologiai kérdés. Úgyhogy kövesd nyugodtan L. Ron Hubbard példáját és a végén még meg is gazdagodhatdz!

2017. febr. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim válasza:
100%

Másrészt, valóban a legtöbb futurisztikus a tudomány határmezsgyéjén levő elméletből lett később tudomány.


Csak kettőt mondj. Kérlek!

2017. febr. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 Mojjo ***** válasza:
77%

@57:

"Én elhiszem neked, hogy egy okos, intelligens, tanult ember vagy, mert itt a kis disputa alatt, jobban érveltél és cáfoltál és tényleg úgy tűnt, hogy érted amit beszélsz."


De kis naiv vagy. Mert viszonylag normális módon (bár azért kellően sok helyesírási hibával) el tud magyarázni hihetetlen, meghökkentő szenzációként bemutatva olyan jelenségeket, amiket úgy nagyjából 9 évtizede ismerünk, és amiken maximum akkoriban hökkent meg a tudományos közösség, még nem lesz hiteles, vagy tanult ember. Bár történészprofesszor, vagy zongoraművész lehetne is végülis, de fizikusnak pont annyira fizikus, mint egy átlagos tehén. Utazz el vidékre, készíts mélyinterjút a fizika rejtelmeiről az ott legelésző kérődzőkkel, és azt fogod tapasztalni, hogy pont ugyanazon a megértési szinten vannak, mint a kérdező.


Egyébként a kérdezőt jól ismerjük errefelé. Egy megkeseredett, téveszmés ember lehet, aki hosszú évek óta próbálja bizonygatni, hogy ő kvantumfizikus, és ugyanilyen kérdésnek álcázott agymenések tucatjait írta már ki ide GYK-ra.


Igazából most, ahogy írom ezeket a sorokat, konkrétan és ténylegesen megsajnáltam, mert igen sanyarú sors lehet így élni - vágyni, hogy az lehess, aki nem vagy, olyan szintig, hogy a végén már te magad is elhidd a saját mesédet, de közben senkitől nem kapni semmiféle megerősítést.... brrrr. De ettől sajnos még tény, hogy intenzíven lejáratna egy tudományágat, ha bárki is hinne neki, ami aligha egy pozitív dolog.

2017. febr. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
81%

Nem olvastam végig a kommenteket, csak ránéztem a kérdés szövegére, és ezt láttam:


"...mind egy feke lyukba kerültünk és most a pokolban élünk. Figyeld az igen érdekes elméletem. Lehetséges ez? ... A kvantumfizika bebizonyította, hogy maga a megfigyelés révén kollapszál a hullámfüggvény, azaz az létezik csupán amit megfigyelünk, aki ezt nem hiszi olvasson utána..."


Ebben igen kevés volt a tudomány, még kérdés szintjén is. Már amennyire ez egy kérdés. Én nem vagyok fizikus, csak lelkes amatőr, de:

1. Az említett jelenséget nem bebizonyították a fizikusok, hanem tapasztalták és elmélettel próbálták leírni.

2. Nem az létezik, amit megfigyelünk, hanem amit nem figyelünk meg, az egyszerre létezik minden lehetséges állapotában. A megfigyelés nem létrehoz valamit a semmiből, hanem egy konkrét állapotot határoz meg.

3. A bevezetőd annyira hatásvadász és semmitmondó, hogy még a Blikkhez szokott olvasó is rosszul lesz tőle.


A válaszolóknak: Minél több válasz érkezik egy kérdésre, annál valószínűbb, hogy örök időkre itt ragad, legyen az bármekkora trollkodás. (Reklám, kattintások, stb.)

2017. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!