Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért lettek ilyen érzéketlene...

Miért lettek ilyen érzéketlenek az emberek? Karácsony első napján a vonat elé ugrott valaki, amellyel utaztam. Engem nagyon megviseltek a történtek, míg másokon azt láttam hogy- azon kívül hogy később érkezünk meg- nem zavarja őket a dolog.

Figyelt kérdés

Budapestről utaztam hazafelé, amikor is egyszer egy koppanást hallottam. Olyan volt mintha egy hatalmas fa csapódott volna a vonat tetejére. Már sötét volt, amikor ez történt. Kinéztem az ablakon és akkor láttam hogy egy híd alatt állunk. Ekkor már a legrosszabbra gondoltam. A mentők, tűzoltók es a rendőrök együttes megérkezése tovább fokozta bennem a " valami szörnyűség történt " érzését.

Rengetegen voltak kint, bűz öntötte el az egész vonatot.

Pontosan még most sem tudom mi tortent, egy másik vonatra kellett atszallnunk.

Van más is akivel már történt hasonló? Hogyan élte meg?


2022. dec. 25. 17:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%
Mármint piás üvegek röpködtek - helyesebben ÜVEGSZILÁNKOK(!) - szóval nagyon megijedtem, hogy az üveg eltalál minket a zárt fülkeajtón keresztül és megsérülünk valahogyan.
2022. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
7 Te már találkoztál hullával? Igen van szaga és az utas is megérzi ha közel van főleg durva, de nem kívánom hogy lásd és érezd ahogy a belek fel vannak csavarodva az ütközőre a lábak meg a másik vágányon.
2022. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
46%
A hullaszag (test erjedése) több idő, nem egy két óra. Ez valami hülye vicc?
2022. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
12, a halottnak órák múlva lesz szaga. Ha meghalsz egy kórházi ágyban, két órát maradsz ott. Már nem számolom, hány halottat láttam el munka közben.
2022. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
hát pedig kérdezd meg a mozdonyvezetőket is, hogy milyen vérszag meg bűz van, nem egy élte már át. Örülj hogy neked nem kellett még. Órákig áll ott az a vonat, helyszínelés stb. nem kellemes.
2022. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
15, tudom, milyen a vérszag, az nem fogja ilyen esetekben elárasztani a vonatot. Szép kis kiszínezett mese ez.
2022. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem miért kell ekkorákat kamuzni. Nincs semmi jó film a tévében?
2022. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
96%
lehet hogy le volt húzva az ablak, egyébként még kocsi szellőzőjén is bejön a sima trágyaszag is messziről, ha utazol.
2022. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ingerküszöb kitolódott. Napi szinten tolnak erőszakot, vért, agressziót az emberek arcába a médián keresztül is és egyre inkább közömbössé válnak rá az emberek.


Sajnos, én is ezt tapasztalom a környezetemben! Elszomorító! :(

2022. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
96%
17 nem kívánom hogy tapasztald meg az élményt mozdonyvezetőként, a vonat is büdös volt ahol csurom vér volt,meg testrészes, hosszú órákon át ott dekkolni
2022. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!