Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért lettek ilyen érzéketlene...

Miért lettek ilyen érzéketlenek az emberek? Karácsony első napján a vonat elé ugrott valaki, amellyel utaztam. Engem nagyon megviseltek a történtek, míg másokon azt láttam hogy- azon kívül hogy később érkezünk meg- nem zavarja őket a dolog.

Figyelt kérdés

Budapestről utaztam hazafelé, amikor is egyszer egy koppanást hallottam. Olyan volt mintha egy hatalmas fa csapódott volna a vonat tetejére. Már sötét volt, amikor ez történt. Kinéztem az ablakon és akkor láttam hogy egy híd alatt állunk. Ekkor már a legrosszabbra gondoltam. A mentők, tűzoltók es a rendőrök együttes megérkezése tovább fokozta bennem a " valami szörnyűség történt " érzését.

Rengetegen voltak kint, bűz öntötte el az egész vonatot.

Pontosan még most sem tudom mi tortent, egy másik vonatra kellett atszallnunk.

Van más is akivel már történt hasonló? Hogyan élte meg?


2022. dec. 25. 17:58
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem kamu! A cikk fentvan az oldalon az infostart oldalon IS!

Mellesleg tényleg le voltak húzva az ablakok,ott jött be az a kegyetlen szag.

2022. dec. 25. 21:14
 22/31 anonim ***** válasza:
76%
Volt már olyan, hogy a metróba nem tudtam lejutni, mert valaki beugrott. Én bosszankodtam. Őszintén az a véleményem az öngyilkosságról, hogy az agresszió egy formája, csak az illető önmaga ellen fordítja az agressziót. Az meg, ha ezzel a tettével másokat veszélyeztet, kifejezetten dühít, mint amikor egy öngyilkos pár éve az emeletről ugrott ki, és agyon ütött egy kisgyermekes anyát. A vonaton is bárki megsérülhetett volna, és sok embernek szerzett kellemetlenséget, akár az utazás akadályozása miatt, akár a lelki trauma miatt. Sajnálni nem sajnálom az ilyent!
2022. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 NTBS ***** válasza:
77%
Mert mindenki magával van elfoglalva. Illetve az erőszak a mindennapok része lett.
2022. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
67%

A te kiszínezett történetes bűzlik inkább.


Sajnos én már 4 gázolást átéltem, mind öngyilkosság volt, nem sima baleset.

Az első kettő megviselt, nagyon… sokáig rémálmaim voltak, nemhogy vonatra nem mertem ülni, az utazástól is féltem.

A hang, a kiabálások, a sírások, a mozdonyvezető arca, mind belém égett.


DE legutoljára belőlem is kijött egy amolyan cinikus röhögés és kiejtettem a számon, hogy b@zdmeg, megint egy idióta barom elbaszta a napunkat. Szörnyű.


Ott dekkolunk hosszú ideig mire kapunk mentesítő járatot, egyenként kísérgetnek minket, igyekeznek, hogy a lehető legkevesebbet lássuk.. viszont amikor megcsapja az orrodat a szétégett emberi test szaga, az tényleg gyomorforgató. Láttam én is elrepült végtagot, kifordított beleket, kettévágott testet.. de inkább dühöt éreztem, hogy ezt az utat választotta a nyomorult.

2022. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
14. Miért marad az ágyban két órát?
2022. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Darius- ***** válasza:
100%

Aki nevet ilyenen, vagy éppen ilyen esetnél, amikor valaki meghal, egy értelmi fogyatékos és szégyenletes.

De, sirni és sajnalkozni sincs mar értelme, mivel ezt nem lehet visszaforditani-én is tapasztaltam hasonlot 3x is, vonaton, habar ritkan ulok rajta, ebbol 2 Magyarorszagon tortént.

Viszont amikor autobalesetben meghalt az élettarsam nemrég és én vezettem, igy vele voltam, éreztem a hullaszagot, tehat ez létezo dolog.

2022. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
47%
Három alkalommal ültem olyan vonaton, ami gázolt. Engem is mellbevágott, hogy volt, aki azon duhongott, hogy megint el fog késni. De szerintem ezzel el is akarják terelni a figyelmüket a történtekről.
2022. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
55%

Ha baleset volt akkor fájna és csendben lennék.

Ha öngyilkosság akkor kifordulnák magamból, hogy egy idióta miatt kell elkésnem vagy egy helyben dekkolnom, amivel minimum a mozdonyvezetönek egy örökös traumát szerzett… engem az ilyenek nagyon nem hatnak meg, megértem ha valaki öngyilkos akar lenni… akkor legyen, ha neki úgy jobb, nem érdekel de menjen el közterülettöl messzire és intézze el ott magát ahogy akarja.

2022. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
40%
Nyitott vonatablak decemberben...
2022. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29es. Már 2 órája álltunk és az emberek lehúzták az ablakot, hogy kinézzenek rajta, mi is történik odakint.

Aki már átélt hasonlót, tudja miről beszélek.

Aki azt hiszi hogy karácsonykor nem volt jobb dolgom, mint ezt kitalalni , na az valóban egy fogyatékos.

2022. dec. 27. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!