Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én utálom a szilvesztert?

Csak én utálom a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Egyedül töltöm az újévet, itthon. Van más is, aki nem kedveli ezt az ünnepet?
2011. dec. 25. 22:33
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
44%
Én kedvelem,mert a barátokkal egy évben egyszer felhőtlenül be tudunk rúgni(mint az albán szamár)és tudunk bulizni egy hatalmasat,hisz egyszer van 2011.
2011. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
72%
Szerintem is rettentő gyökér dolog a szilveszter. Minden áron jól KELL érezned magad, és piálnim ha akarod ha nem. Szánalmas.
2011. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom.


> Egyedül töltöm az újévet, itthon.

Hallgasd a rádiókabarét. :)

2011. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

De miért utálod?

Nem értem, miért hiszik azt az emberek, hogy olyankor kötelezően bulizni kell, mégis ki kötelez erre? Senki.


Én speciel szeretem, mert utána nem kell dolgozni menni. Nagyon jó ez a pár plusz szabadnap, amikor leereszthetek kicsit.

2011. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Antimod ***** válasza:
62%
Szerintem is gyökér dolog, de megpróbálok olyat szervezni (vagy olyan helyre menni), ahol jól érzem magam. A berúgós-hányós "bulik" nem ilyenek.
2011. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Persze, ha valaki az év többi napján is a barátaival van, annak jó alkalom. Én rettentő magányos ünnepnek tartom és nem azért utálom, mert kötelezőszaga van, hanem azért, mert olyankor borzasztóan egyedül érzem magam a sas kabaréval együtt. Tragikomédia ;D
2011. dec. 25. 23:15
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim miatt muszáj szeretnem, van 5, számukra fontos a kellő ünneplés, tűzijáték, mi egyéb. Ami miatt viszont nem szeretem az az amit a fiatalok maguk után hagynak az utcákon, összerondítják a házak falát, artikulátlanul üvöltöznek mert csak bepiálva ünnep az ünnep, petárdákat dobálnak az udvarokba és az autók alá. Szerintem ez egyik sem nem tartozik a szilveszterhez.
2011. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, aki békében ünnepel, családi körben, esetleg a gyerekek miatt, azzal nincs is gond. az összerondított utcák pedig különösen zavarnak, mivel az én családom takarítja másnap.
2011. dec. 25. 23:34
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok ember bután gondolkozik.


Azt mondják, Szilveszterkor KELL inni, bulizni. De miért kéne? Ki mondta? azért, mert mások csinálják, Nektek miért kéne? Ha nincs valamihez kedvetek, miért akartok majmolni olyanokat, akiknek van?


Tudjátok, a Szilveszter mindenkinek olyan, mint akarja. Ha bulizni, hát bulizzon. Ha valaki ptthon akar lenne, legyen. Azért mert más valahogy tölti, miért kell azt hinni, hogy az Tőletek is elvárás?

2011. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
14:04-es,Tökéletesen egyetértek azzal amit mondasz,így látom ezt én is!
2011. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!