Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én utálom a szilvesztert?

Csak én utálom a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Egyedül töltöm az újévet, itthon. Van más is, aki nem kedveli ezt az ünnepet?
2011. dec. 25. 22:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%

ma 12:20


Tudod, akik gyűlölik ezeket az ünnepeket, azok bizony tapasztalatból beszélnek. A karácsony jórészt biznisz. Vásárolj, vásárolj, vásárolj. Ezt sulykolják beléd immáron október (!!!) közepétől. Mire oda jutsz, hogy végre itt az ünnep, addigra konkrétan iszonyod van már és hullafáradt vagy.

A szilveszter általában a buliról szól. A buli pedig az alkoholról. Legalábbis a megélt 40 év ezt mutatja.

A valentin-nap pedig konkrétan egyáltalán nem ünnep. Amerikai hagyomány, nálunk teljesen idegen. Ami miatt meghonosodott, az a biznisz, ismételten. Ez utóbbi aztán tényleg nem szól másról.

2011. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
47%

én se szeretem a szilvesztert, de nem is utálom...

igazábol nem tartom olyan fontosnak, vége az évnek és kész hnap ugyanolyan átlagos nap lesz. sajnos engem még nem engednek bulizni :( szval itthon fogok ülni a szobámba a laptopom társaságában...:/ nem épp a legizgalmasabb program de hát ez van...


15/L

2011. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Utálom a szilvesztert. Dudálás, petárdálás, piás-hányós emberek, határtalan óbégatás (kivételek azért vannak).

Ünnepelnek, hogy új év, miközben az árak emelkednek, az életszínvonal csökken.

Általában otthon vagyok és pihenek. Nem szívesen mozdulok ki.

2013. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Olyan mint a többi nap eljön aztán el is múlik.
2021. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!