Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én utálom a szilvesztert?

Csak én utálom a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Egyedül töltöm az újévet, itthon. Van más is, aki nem kedveli ezt az ünnepet?
2011. dec. 25. 22:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, félreértettél.
2011. dec. 26. 17:26
 12/24 anonim ***** válasza:

Azért utálod a szilvesztert mert úgy érzed, hogy szánalmas, ha otthon vagy egyedül?

De miért lenne baj, ha otthon vagy egyedül? Nem szánalmas, nem ciki, sőt.

Nem kötelező bulizni:-)

Bevallom, én mindig kibújok a szilveszteri buli alól, örülök, ha itthon lehetek, nem kell egész éjjel mulatni valahol, amikor tíz órakor már legszívesebben húznám a lóbőrt.

2011. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem is szánalmasnak tartom, hanem inkább szomorúnak. Midenki jól érzi magát, csak én nem vagyok képes felengedni még akkor sem.

De hát ugye ennyi baj legyen :)

2011. dec. 26. 18:34
 14/24 anonim válasza:
Az már a te bajod,viszont azért nem kell elítélni senkit sem,hogy jól érzi magát,mert van kivel!
2011. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy elítélem azt, aki jól érzi magát. És igen, az én bajom, mint ahogy minden ezen az oldalon annak a "baja", aki felteszi, te tök.
2011. dec. 26. 18:59
 16/24 anonim ***** válasza:

Nézd, a szilveszter maximum a lerészegedés ünnepe...

Én ugyan nem vagyok egyedül, és nyaranta nagy társasági életet élünk, de ilyenkor rá nem tudnának venni, hogy kimozduljak a jól fűtött, kényelmes kis lakásomból. Tévézünk, megvacsorázunk az ágyban, megvárjuk a tűzijátékot éjfélkor (amit a közelben lévő büntetésvégrehajtási intézet lakóinak figyelmes rokonai rendeznek a környék számára) és utána húzunk aludni.:-)

2011. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Én is utálom.
2011. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Én nem utálom, csak nem tartom ünnepnek. Számomra ez egy teljesen átlagos nap, nem érzek kényszert arra, hogy ünnepeljem az új évet meg a régit. Pláne így, sulisoknak semmi sem változik, nagyobb ünnep nálunk a jún. 15-e, amikor magunk mögött hagyhatjuk a tanévet. Idén (ill. jövőre:D) meg érettségi, az még nagyon buli lesz, nagyobb korszakot zár le. Tehát nekem a tél közepe semmit sem jelent, nem változtat semmin.

Többen írtátok, hogy szilveszterkor jól kell érezni magunkat. Szerintem nem ezen van a hangsúly: ilyenkor kb mindenki ráér, nincs meló másnap, ezért össze tudnak jönni a barátok. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én, ha a legjobb barátaimmal vagyok együtt, akaratlanul is jó érzem magam. Nem kell ehhez buliba menni, inni se, meg fennmaradni sem. A karácsony a család ünnepe, a szilveszter pedig lehetőséget ad arra, hogy a barátaiddal légy.

18L

2011. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Én nem csak utálom, hanem egyenesen gyűlölöm. Főleg azért, mert a régi jó családi összejövetelek teljesen megszűntek. :(

Bulizni nem szeretek, képtelen vagyok a sok idegen ember között felszabadulni, csak feszengenék.

Tavaly barátnőimmel szilvesztereztem, megnéztünk egy iszonyat f*s filmet és beszélgettünk. Idén inkább erről is lemondok, mert az egyikük anyagias, hisztis p*csává lett, és én nem vagyok kíváncsi a hencegésére.

Azt hiszem maradnak a horror filmek...


20/L

2011. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%

Én azt sajnálom tiszta szívemből, hogy egyre több olyan ember van, aki utálja a Karácsonyt., gyűlöli a Szilvesztert, lenézi a Valentin napot, stb.


Most őszintén, ezek a megkeseredett fiatalok minek örülnének, ha minden nap szürke egymás után tanulásból és / vagy munkából állna?


Nem igaz, hogy a Karácsony a a pénzről szól, és az sem, hogy a Szilveszter a lerészegedésről. Minden ünnep arról szól, amilyenné te MAGAD teszed. Tisztelet persze a kivételnek, akinek pl. családi tragédia miatt nem jön össze valami, de akinek csal szimplán nyavalyoghatnékja van ha ünnep közeledik, az magára vessen. Neki találták ki a vendéglátó szakmát, el lehet menni olyan munkakörbe, ahol ünnepnap is lehet menni gályázni, és nem kell örülni vagy a szeretteinkkel lenni, hanem szürke hétköznapokat kell élni.

2011. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!