Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ban hová költöznétek és...

USA-ban hová költöznétek és miért épp oda?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:40
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Pontosan hova azt nem tudom, de olyan helyre, ahol farmot lehet csinálni, legalábbis engem az az élet vonz, nem a nagyvárosok.
2013. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, nem az én műfajom a nagyváros sem, de a farm sem. Amúgy meg tudom érteni, abszolút hogy ilyesmi élet vonz téged.
2013. febr. 18. 20:24
 3/32 anonim ***** válasza:
Vmi kozep meretu varosba. Montana allam a kedvencem. Es nagyjabol ezert.
2013. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én kizárólag nagyvárosban tudom elképzelni magam. Londonban lakom jelenleg, ha innen elmennék, akkor csakis hasonló méretű vagy nagyobb városok jöhetnének csak szóba mint lakhely. Egy kis városban, faluban megunnám az életem is.
2013. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
olyan nagy város, megértem azt is, de nem vonz. Montanával az a bajom, hogy nem tenegrparti.
2013. febr. 18. 21:09
 6/32 anonim ***** válasza:

Ha itt kibírtad tengerpart nélkül ott is kifogod bírni.

Persze ott több pénzed lenne hogy többször oda utaz.

Bár az éves szabadság az USA-ban csak 2 hét 35 év után is szóval....

2013. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nekem 2 műfaj is tetszik. Az egyik California, valahol Los Angeles vagy San Fransisco környékén, tengerparthoz közel vagy valami panorámás helyen. Pl az 1991-es Szilánkok, eredeti címén Shattered c filmben volt egy ilyen ház. Szomszédmentesen, de tengerparton és a partról jól látszott a Golden Gate, vagy nagyon tetszenek a házak Los Angeles kertvárosaiban, mint a Cesar Millan-féle kutyásműsorban, amik szerepelnek.

Miért? Mert a hidegmentes, télmentes, sok napsütéses és kiegyenlített éghajlat jobban vonz, mint ez az örökké szonytyorgó szürke szar, ami itt van.


A másik, ahol ugyan van tél is, de sokkal szebb, mint a latyakos éghajlaton, az meg vagy Montana vagy Vermont, ahol sok olyan ingatlab van, ami rönkház vagy könnyűszerkezetes, fenyőerdő szélén egy hegyek közötti tó partján áll. Ez a műfaj is azért tetszik, mert nagyon szép, hangulatos helyek vannak. Mindig is tetszettek ezek a fenyves tópartok, szintén filmbéli példáim vannak. Temetetlen múlt (What lies beneath) 1999, vagy Bújócska Robert de Niro és Famke Janssen főszereplésével. Ott is egy erdős, tavas részen laknak egy igazi könnyűszerkezetes házban.


De teszik Lon Island is.


Összegezve: természetközeli, erdős, vízpartos helyek tetszenek. Az erdő nyilván Californiában nem úgy alakul, de ott meg van más.

2013. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Los Angeles, vízparti, hófehér minimalista ház:


[link]


Vermont:

[link]


[link]

2013. febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Hat evet eltem New York Cityben. Utaltam. Tavaly ota San Diegoban elek. Sokkal jobb.
2013. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, és az előtti aki egy és ugyanaz a személy, és 79%-os válaszokat ad, (csak így tudlak szólítani :D) nagyon tetszik amit írtál, a 2 legszebb hangulatú lehetőséget írtad le amit csak el tudok képzelni. :D
2013. febr. 19. 16:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!